Samsung A8 Telefondan bilgisayara veri aktarma sorunu

EGZODYA

Hectopat
Eskiden kablo bağlantısı yapınca telefona bildirim gelirdi artık gelmiyor, sadece şarj yapıyor. Geliştirici seçeneklerinden USB yapılandırmasını (mtp Media transfer protocol) yapıyorum ama gene görmüyor, başka bilgisayarlarda ve başka kablolarla denedim gene görmüyor ama başkalarının telefonlarını benim PC'ye aynı kabloyla takınca onları görüyor, yani problem benim telefonda, ne yapmam gerek? Hafta sonu telefoncuya götüreceğim. acaba şarj giriş yeri falan mı yıpranıp bozuldu diye, sizin bir fikriniz var mı? Telefon Samsung A8.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoncu şarj oluyorsa sokette sıkıntı olmaz dedi başka bir sebebi var ama bulamadım dedi, safemodda falan açtı odin moda girdi odin modda bilgisayar gördü ama tekrar başlatınca görmedi, uygulamalardan olabilir dedi hepsini kapadı gene olmadı, en son teli factory reset yaptık gene olmadı. güncellemelerde sıkıntı olabilir dedi telefoncu bile çözemedi kafayı yicem yakında.....
kablo dışında telefondaki verileri falan bunda sonra pcye atmak için en hızlı yol nedir ? dropbox mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı