Samsung Account kullanmak gerekli mi?

ekrankartı7

Attopat
Samsung telefonu kullanan birisinin illa Samsung Account kullanmasına gerek var mı? Ben internette bir şey saklamıyorum, yedeklemiyorum ayrıca bana sadece Google Play kullanmak yetiyor. Bu durumda Samsung Account'a ihtiyacım yok galiba değil mi?

Samsung telefonu kullanan birisinin illa Samsung Account kullanmasına gerek var mı? Ben internette bir şey saklamıyorum, yedeklemiyorum ayrıca bana sadece Google Play kullanmak yetiyor. Bu durumda Samsung Account'a ihtiyacım yok galiba değil mi?
İhtiyacın yok, bende yok Samsung Account mesela..

Kendim de Samsung telefona sahibim ve kullanmıyorum. Gereklilik göreceli bir kavram olduğundan bu soruya kendiniz cevap vermeniz daha iyi olur. Benim ihtiyaç duyduğum bir özellik vardır benim için gereklidir ama bu sizin için de gerekli olacağı anlamına gelmez.

Aslında öyle bir kaide yok ama geçen günlerde Samsung telefonumda yazılımsal sıkıntı meydana geldi. Sıfırlamak zorunda kaldım. Maalesef bazı verilerimi kaybettim. Araştırdığıma göre Samsung Account hesabım olsa verilerimi kaybetmeden çözme ihtimalim varmış. Bundan dolayı açmaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı