Samsung Akıllı Saat nasıldır?

Gear S2 - S3 kullandım, şu anda da Galaxy Watch modelini kullanıyorum. Bazı şeyleri kolaylaştırması bakımından işime yarıyor ama bu fiyatlara değer mi sorusuna cevabım hayır olur. Sırf teknolojiye merakım olduğu ve gelişmeleri deneyimlemeyi sevdiğim için para harcıyorum, eğer kenarda çok büyük beklenti içinde olmadan para harcayıp mutlu olunacak bir şey isteniyorsa alınabilir.

Samsung akıllı saat kullananlardan yorum bekliyorum. İşinize yarıyor mu? Değiyor mu fiyatına?
Samsung gear fit 2 kullanıyorum çocukluğumdan beri saat takmayı sevmişimdir yoksa içimde boşluk oluyor arkadaşların dediği gibi saati ve teknolojiyi seviyorsan al ve samsungun ürünlerinde ne yazılım açısından ne de donanım açısından bir sıkıntı görmedim ama biraz kötü baktığım için orijinal kordonları biraz zarar gördü ve ufak çizikler ama dediğim gibi hepsi benim hor kullandığım için ama sonuçta bu bir saat banyoya girmeyip uyumayıp gün içinde kullanmayacaksan anlamı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı