Samsung ATIV Book 7 NP700Z5C-S01TR Mavericks Kurulumu

Recep hocam yardımlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ikinci denememde geçtim. Ancak şimdide böyle bir sorunla karşılaştım.

GVnwce4.jpg

"An error accurred: a connection failure occured "

Yanlış bir şey mi yaptım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Mavericks kurulumu esnasında Time Remaining: less than a minute aşamasına geldikten sonra bitmiyor . Kaç defadır geçemedim. Hatta bugun sabaha kadar bekledim ala aynı yerde kalmıştı. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu yada çözümünü bilen bir arkadaşımız var mı?

Merhabalar recep hocam;
Bilgisayarımı Cumartesi günü servisten aldıktan sonra en son önerdiğiniz mavericks sürümüyle tekrar yüklemeye niyetlendim. Herşeyi rehbere uygun olarak yaptım ancak bu sefer disk izlencesine girip mavericks yüklemek istediğim bölümü silmeye çalıştığımda "volume erase failed couldn't modify partition map" Bölüntü haritası değiştirilemedi" hatası alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Recep hocam clover ile usb'siz bir türlü boot edemedim rehberlerdeki adımlar bir bir uyguluyorum açılıyor mavericks'in kurulu olduğu harddiski seçip başlatıyorum elma logosunun altında yüklenme işareti çıkıyor dönüyor dönüyor sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Windows'ta böyle bir sorun yok.
Yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı