Samsung AU7200 alınır mı?

Çok kalitelidir. Attığım model CSOT panel kullanmaktadır. Güvenilir. @P R O F O U N D

Dasha Taran akımı yapıyoruz çünkü. 6 üyeyiz. @JakerT4 @EkmekArasıRam @CEO of SM Technology @GoktugT @steelumut ve ben...

Hocam Teknosa linkine ulaşamıyorum muhtemelen kaldırılmış. Benim kuzen televizyon işlerinden anlıyor. Ona da atayım bir bakalım o ne diyecek. Ayrıca dediğimi yanlış anlamayın ben TV'den çok anlamıyorum Babam'da TV'den çok anlamadığımı biliyor bu yüzden kuzenim derse alıyor o yüzden yazdım. Yani size güvenip güvenmemekle alakası yok yanlış anlamayın diye yazdım.

Hocam Teknosa linkine ulaşamıyorum muhtemelen kaldırılmış. Benim kuzen televizyon işlerinden anlıyor. Ona da atayım bir bakalım o ne diyecek. Ayrıca dediğimi yanlış anlamayın ben TV'den çok anlamıyorum Babam'da TV'den çok anlamadığımı biliyor bu yüzden kuzenim derse alıyor o yüzden yazdım. Yani size güvenip güvenmemekle alakası yok yanlış anlamayın diye yazdım.

Buradan alın.

Ayrıca ben maksimum 12.000 istemiştim ama bütçeyi aşıyor konuşayım bir yine de arttırabilir miyiz bütçeyi elimiz dar son zamanlarda ev yeni olduğu için yeni makineler, mikrodalga, fırın, ocak, davlumbaz vs. çok masraf yaptık eve.

Ayrıca ben maksimum 12.000 istemiştim ama bütçeyi aşıyor konuşayım bir yine de arttırabilir miyiz bütçeyi elimiz dar son zamanlarda ev yeni olduğu için yeni makineler, mikrodalga, fırın, ocak, davlumbaz vs. çok masraf yaptık eve.
AU7200'den başka seçeneğiniz yok o zaman.

Moniyor ve çevre birimlerinde olduğu gibi TV konusunda da kolayca koşulsuz/şartsız rahat iade olayı var mı amazonda da hocam? Var mı bir bilginiz?
Var diye biliyorum :)

AU7200'den başka seçeneğiniz yok o zaman.

Var diye biliyorum :)

Ayrıca hocam soru size biraz değişik, saçma gelebilir ama şöyle bizim yeni alacağımız televizyon 4K olacağı için bazı oyunları 4K deneyebilme şansım var. Ben bu oyunları 4K olarak oynayacağım için televizyonun ömrünü azaltabilir miyim diye düşündüm. Televizyon ömrünü azaltabilir mi?

Peki sizce bu nasıl? O fiyata en iyi televizyon Samsung AU7200 mü?

Hocam TCL marka diye ilk defa televizyon görüyorum. Güvenilir mi kaliteli mi? Aslında annem ile babam da Arçelik takıntısı var ama Samsung'a ikna ettim sonra da kuzenim de Samsung alın dedi babam kesin olarak Samsung veya Samsung kalitesinde TV almaya karar verdi o yüzden dolayı sordum.
Samsung'tan bile daha güvenilir. Samsung ve LG'de karma panel olayları varken TCL'de yok. Üstelik, her televizyonu da Dolby Vision ile donatılıyor. TCL'nin alt firması CSOT, elinde dünyanın en gelişmiş panel fabrikalarını bulundurmakta.

Ayrıca hocam soru size biraz değişik, saçma gelebilir ama şöyle bizim yeni alacağımız televizyon 4K olacağı için bazı oyunları 4K deneyebilme şansım var. Ben bu oyunları 4K olarak oynayacağım için televizyonun ömrünü azaltabilir miyim diye düşündüm. Televizyon ömrünü azaltabilir mi?

Peki sizce bu nasıl? O fiyata en iyi televizyon Samsung AU7200 mü?
Evet. Samsung AU7200.

Geri
Yukarı