Samsung B310 için USB sürücü

Samsung B310 tuşlu telefonu bilgisayar görmüyor. Bu yüzden driver yüklemek istiyorum ama güvenilir driver nereden indirilir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim ve bu driverı yüklemenin bir sakıncası var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Samsung B310 model telefonumu bilgisayara bağladım ve dosya aktarımı yapmak istiyorum (pc'den telefona) ancak ekte verdiğim gibi bir hatayla karşılaştım çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
1640265298215.png

Diğer konuda Samsung PC Suite önermiştim. Onunla mı yapmaya çalışıyorsunuz? Şunu bir indirmeyi deneyin.

Diğer konuda Samsung PC Suite önermiştim. Onunla mı yapmaya çalışıyorsunuz? Şunu bir indirmeyi deneyin.

Hayır onunla yapmaya çalışmıyorum bu arada artık bilgisayarım telefonu görüyor. Bu arada sürücü tam olarak nasıl kuruluyor yanlış bir şey yapmamak adına size sorayım?

Hayır onunla yapmaya çalışmıyorum bu arada artık bilgisayarım telefonu görüyor. Bu arada sürücü tam olarak nasıl kuruluyor yanlış bir şey yapmamak adına size sorayım?
Normal bir şekilde yükleyin, ayrıca eski model telefonlarınız için Samsung PC Suite indirmeniz daha yararlı olacaktır.

İndirdim ama bu sefer uygulama telefonu görmüyor.
  • Sürücü kurulum dosyasını sağ tıklayın, Özellikler'i seçin ve ardından Uyumluluk sekmesine tıklayın.
  • Bu programı Uyumluluk modunda çalıştır kutusuna onay işareti koyun.
  • Açılır kutuyu tıklayın ve daha önceki bir işletim sistemini seçin, Tamam'a tıklayın.
  • Sürücüyü kurmayı deneyin ve problemin yaşanıp yaşanmadığını kontrol edin.
Windows sürücü desteği için kendi sitesinden bu çözüm yolunu buldum. Bir dener misiniz?

Geri
Yukarı