Samsung Buds 2 Pro alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir kulaklık arayışımdayım. Qyc T13 kullanıyorum sadece müzik çalıyor fena değil ama spor salonunda vs çok düşüyor. Yeni Samsung S23 aldığım için ekosistem ve görünüm açısından Buds 2 Pro ilgimi çekti. ANC özelliğinin pek iyi çalışmadığını söyleyenler de var iyi olduğunu soyleyenlerde. Fiyatı malum yüksek biraz. Önerir misiniz ya da alternatifi var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buds 2 kullanıcısıyım arkadaşımda Buds 2 Pro var ses kalitesi olarak çok fark hissetmedim aralarında ama ANC olacak bayağı bir gelişim olmuş.

Yeni bir kulaklık arayışımdayım. Qyc T13 kullanıyorum sadece müzik çalıyor fena değil ama spor salonunda vs çok düşüyor. Yeni Samsung S23 aldığım için ekosistem ve görünüm açısından Buds 2 Pro ilgimi çekti. ANC özelliğinin pek iyi çalışmadığını söyleyenler de var iyi olduğunu soyleyenlerde. Fiyatı malum yüksek biraz. Önerir misiniz ya da alternatifi var mı? Şimdiden teşekkürler.
Galaxy S21 Plus'da düz Buds 2 modelini kullanıyorum. Sesi gayet güzel veriyor ayrıca dolby desteği var. Pro modeli çok daha iyidir bence. Ben tavsiye ederim.

Geri
Yukarı