Samsung Buds 2 vs Samsung Buds FE

Alin gecin. O paraya pişman edecegini sanmiyorum.

Kulaktan dusme de muhtemelen olmaz cunku Buds FE kulaga cogunlukla oturuyor, ortalama kulak sekliniz varsa oturur. Nasil anlatilir bu durum bilmiyorum ama ergonomi anlaminda Buds 2'den daha basarili. Kotu degil.

Yani telefonum Android 10 olduğundan hiçbir özelliği kullanmayacağım üstüne yalıtım falan daha iyi olunca ve daha ucuz olduğu için FE versiyonu bana daha çok hitap ediyor gibi.

Sadece 360 Audio kullanamadiginiz zaman hicbir ozelligi kulanamamis olmuyorsunuz, neden boyle dusunuyorsunuz anlamadim. Onun disinda, cumlenizde 360 Audio derken Buds 2'yi mi kastettiniz bilmiyorum ama 360 Audio'nun FE'de olmadigini, sadece Buds 2'de oldugunu bilin.

Sadece 360 Audio kullanamadiginiz zaman hiçbir ozelligi kulanamamis olmuyorsunuz, neden boyle dusunuyorsunuz anlamadim. Onun disinda, cumlenizde 360 Audio derken Buds 2'yi mi kastettiniz bilmiyorum ama 360 Audio'nun FE'de olmadigini, sadece Buds 2'de oldugunu bilin.

Evet hocam ama bir yerde Android sürümü düşükse özellikler azalıyor diye görmüştüm.

Bunu ilk defa duydum. Mumkunse kaynak alayim.

Bir sitede yorumlar kısmında "ses kalitesi, dizayn, kutu içeriği vs konusunda sıkıntı yaşamadım. Ancak hiçbir yerde bu yazılmıyordu, 3D ses Android 12 ve üzerini destekliyor ve Game mode ise Android 11 ve üzeri. Ben S7 Edge kullanıyorum. S7 Edge'in Android sürümü 8. Game Mode'un dışında da Note9 ve A31'e göre fazlaca bir gecikme söz konusu. Test etmedim ama tahminim 700 ms kadar. Tabii videolarda veya müziklerde gecikme olmaz, oyun da oynuyorsanız aklınızda bulunsun." yazıyordu.

Geri
Yukarı