Çözüldü Samsung C5 Pro Google hesabı eklenmedi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Millfielld

Centipat
Yer
İstanbul
Merhabalar Samsung C5 Pro cihaz var elimde telefonu sıfırladım şimdi Gmail hesabımı girmek istediğimde "hesap eklenmedi, tekrar deneyin." şeklinde bir hata alıyorum farklı hesaplar girmeyi de denedim ama geçemiyorum o ekranı kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazıyorum onaylıyor gizlilik sözleşmesini kabul ediyoruma tıklıyorum ondan sonra hata ekranı geliyor ve kalıyor o kısımda.

Çözüm
VPN açarak giriş yapmayı deneyiniz sorununuz çözülecektir. Play Store'a giremiyoruz nasıl VPN açarız diyorsanız da APK indirip kurun öyle deneyin.

ERDEM İRİ

Hectopat
Ben de Samsung J7 2016 kullanıyorum. Bir sorundan dolayı telefonumu bugün fabrika ayarlarına çevirdim. Fakat kurulum sırasında "hesap eklenmedi" şeklinde hata alıyorum. Demek ki bugün Google ile ilgili genel bir sorun var. Beklemek dışında yapabileceğimiz bir şey yok gibi...

ccaqlayan

Yoctopat
Valla bu forumu görmeseydim sıfır aldığım A32 telefonu bozuk diye geri gönderecektim 😅 İlk defa böyle bir hatayla karşılaştım. 2 kere telefonu sıfırladım düzelmedi. VPN ile açıldı oturum sonunda..

Yeni konular

Yukarı