Samsung C5 Pro Hong Kong ROM'u Yüklemek

melihkoldas

Hectopat
Daha fazla  
2-3 Gün önce ithalat garantili SAMSUNG marka, C5 PRO ( sm-c5010) model telefon aldım. İlk olarak bootloader menüsünden Knox'u kontrol ettim. Knox 0x00 yani müdahale edilmemiş görünüyordu. Kurulum sırasında hiç bir Samsung servisi çalışmadı My Knox, Cloud, Mail ve güvenli klasör gibi. Ayrıca menüde yazılım güncelleme kısmı da yok. Şimdi sorum şu: Samsung Smart Switch ile yazılım kontrolü yaptığımda yeni sürüm buluyor. Bu sürüm hong Kong sürümüymüş. Bu sürümü yüklesem telefonumun şebeke ve/veya Wifi sorunu olur mu? Diğer forumlarda araştırdım bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar var. Net bir cevap alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum :confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Smart Switch Samsung'un resmi güncelleme yazılımı. Telefon sorun yaşasa dahi garanti kapsamında olup onarırlar.

Cihazınızı Samart Switch ile güncelleyin, Türkiye için üretilen model olmadığından zaten o sürümü almak durumda. Bir problem olacağını da sanmıyorum.

Genellikle Wi-Fi sornunu SM-C5018 modelinde oluyormuş, SM-C5010 modelinde sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı