Samsung ch@t 527 Telefonuma mesaj gelmiyo

aabbddss

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim turkcell hattım va Samsung ch@t 527 cep telefonum var, aylardır bir sorun yoktu ama ne olduysa telefonuma 1 haftadır mesaj gelmiyor, sim kartımı başka bir telefona takıyorum geliyor ve aramada yapabiliyorum hatta mesaj' da gönderebiliyorum, sizce sorun ne olabilir.

Telefonun gelen kutusunu, giden kutusunu ve tüm e-posta mesajlarını boşalttım.

- - - Güncellendi - - -

Engelleme modunu açmış olabilirsin.

*33*0000*16# ile yapılıyordu galiba.

Koduda denedim yazılmıyor yani yıldız' dan sonra 0 yapılmıyor, çizgi çizgi oluyor.

Telefonun gelen kutusunu, giden kutusunu ve tüm e-posta mesajlarını boşalttım.

- - - Güncellendi - - -

Koduda denedim yazılmıyor yani yıldız' dan sonra 0 yapılmıyor, çizgi çizgi oluyor.
Çizgi olması normal sen devam et O yazdığın şifre ondan şifreyi göstermiyor ne yazılıysa sen tuşlara bas.

Böyle olduğunu bilmiyordum sağol, ama yazdım mesaj aktif dedi.

- - - Güncellendi - - -

Sorun hala devam ediyor.
Tam olarak ne yazdı yapınca Block kaldırıldı mı dedi, yada block oluşturuldu gibi bişey mi yazdı.
Şunları yap.
#35*0000# Bunu yaptıkdan sonra Şunu yap #33#0000*#
Bunları yaptıkdan sonra telefonu kapat aç. Hala olmadı ise Müşteri hizmetleri ile konuş, türkcell ile oda yapamaz ise seni yönlendirir üreticiye.

Tam olarak ne yazdı yapınca Block kaldırıldı mı dedi, yada block oluşturuldu gibi bişey mi yazdı.
Şunları yap.
#35*0000# Bunu yaptıkdan sonra Şunu yap #33#0000*#
Bunları yaptıkdan sonra telefonu kapat aç. Hala olmadı ise Müşteri hizmetleri ile konuş, türkcell ile oda yapamaz ise seni yönlendirir üreticiye.
Şunu yapınca #35*0000#;tüm gelenler devre dışı dedi,#33#0000*# şunu yapınca tüm gidenler aktif dedi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı