Samsung cihazda bulunan Game booster nasıl kaldırılır?

ADB ile kaldırın en temizi, hiç uğraşmayın. Sıfırlayana kadar bir daha da gelmez.
Cihazınız da geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklama etkin olmalı ve bilgisayarınız da ADB için gerekli dosyalar olmalı. Zor değil.
Garanti gitmiyor, knox sayacı artmıyor.

ADB ile kaldırın en temizi, hiç uğraşmayın. Sıfırlayana kadar bir daha da gelmez.
Cihazınız da geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklama etkin olmalı ve bilgisayarınız da ADB için gerekli dosyalar olmalı. Zor değil.
Garanti gitmiyor, Knox sayacı artmıyor.

Dediğinizi yaptım ve Game booster kalktı teşekkür ederim :^)

Dediğinizi yaptım ve Game booster kalktı teşekkür ederim :^)
Rica ederim, Birşey değil. Bende ilk denemem olarak SoundAlive'ı kaldırmak gibi bir aptallık yaptım 😅😅.
Kaldırdım çünkü Samsung Android 11 yükseltmesi ile birçok ses özelliğini Sound Assistant uygulamasına taşıdı, bir goodlock modülü. Cihazım One UI Core olduğu için de goodlock modülleri çalışmıyor hatta kurulmuyor bile. Samsung ne yaptıysa artık modladım yükledim ama aktif ediyorum kişiselleştirmiyor. Goodlock modüllerinin amacı cihazının her yerini kişiselleştirebilmen + ek özellikler eklemek.

Bende kaldırıp eski Android 10'da ki sürümü kurarım olmazsa modlayıp kurarım falan dedim ama yok.
Telefon inat. Kurmuyor ya. Orijinal sildiğim sürümün aynısı, sistemin derinliklerinde apksı duruyor onu bile aldım /system/priv-app dizininden kurmayı deniyorum yok.
Ne inat bir telefonum var ya. İlla sıfırla beni diyor.

Ya ama bende haklıyım çünkü o kadar ses özelliği kalktı ki sadece Dolby Atmos ve Dolby Atmos for Gaming duruyordu.
Aslında benim cihazımda yok artık, S20'lerde vb. hala 6 özellik falan duruyor onlarda da taşındı bir kısmı.
Bende ise 2 özellik var :/

Umarım son güncellemem olacak olan Android 12 ile birlikte (ki bana yaz sonunda ancak gelir 😅) bu One UI Core saçmalığı biter yada baya azalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı