Samsung cihazda Root Kaldırma

cagritahaust

Hectopat
TWRP ile magisk manager kurmuştum. Telefonu download moduna alıp stock ROM'u yükleyince düzeleceğini okudum. Aynısını yaptım fakat şu anda Samsung'un bazı özelliklerini kullanamıyorum cihazda kök erişimi var diyor ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
TWRP ile magisk manager kurmuştum. Telefonu download moduna alıp stock ROM'u yükleyince düzeleceğini okudum. Aynısını yaptım fakat şu anda Samsung'un bazı özelliklerini kullanamıyorum cihazda kök erişimi var diyor ne yapmam gerek?
Knox Güvenliğine hoş geldin.
Maalesef şu anda tam olarak aşılamayan bir güvenlik sistemi. Samsung health gibi hizmetleri kullanabileceğin yöntemler mevcut. Telefonu tam olarak root atılmamış haline döndürmek şu anda imkansız gibi bir şey...

Bahsettiğim uygulama çözüm yöntemi

Knox Güvenliğine hoş geldin.
Maalesef şu anda tam olarak aşılamayan bir güvenlik sistemi. Samsung health gibi hizmetleri kullanabileceğin yöntemler mevcut. Telefonu tam olarak root atılmamış haline döndürmek şu anda imkansız gibi bir şey...

Bahsettiğim uygulama çözüm yöntemi

başka bir çözüm yöntemi var mıdır o uygulama için tekrar root yüklemek zor geliyor.

başka bir çözüm yöntemi var mıdır o uygulama için tekrar root yüklemek zor geliyor.
Ben nova launcher widget ile kalp sensörünü ve adımsayarı çalıştırmayı başarmıştım. Ama inan hiç keyifli mantıklı olmuyor. Sonra mi band 3 aldım onu kullanıyorum. Bende de Samsung Health çalışmıyor. Tarayıcıdaki gizli sekme de aynı şekilde çalışmıyor... Bir çözümü şu an için yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı