Samsung CRG5 alınır mı?

Bütçe
2000TL
Hocam monitörün paneli için eski ve ağır bir panel dediler. Kafamda biraz soru işareti kaldığı için satın almaktan vazgeçtim. Ama şuan 2400tl olmuş. Ben çok fazla oyun falan oynamıyorum. O yüzden benim için sorun olmazdı aslında. Keşke alsaydım o zaman. Eğer sen alırsan lütfen görüşlerini bizimle paylaş. :) Belki ilerleyen dönemde bende alabilirm.
Almadım ancak CRG 5 ve odyssey 3 arasında kaldım. Muhtemelen CRG 5 alacağım. Ne yazık ki daha ucuza daha iyisini bulamadım.

Almadım ancak CRG 5 ve odyssey 3 arasında kaldım. Muhtemelen CRG 5 alacağım. Ne yazık ki daha ucuza daha iyisini bulamadım.
CRG5 modelini 144 Hz bir monitöre göre ucuza getirdiğim ve model hakkında bilgim olmadığı için Vatan Bilgisayar'dan 1349 TL'ye Kasım veya Aralık ayında aldım. Bariz ışık sızması mevcut. Görüntü kalitesi de pek hoş değil. Alınmaz, Odyysey G3 de benzer durumda.

1ms ve 4ms arasında insanın farkedemeyeceği kadar az fark olsada, 4ms monitör her bir pixeli işlerken 1ms'e göre 4 kat daha yavaş işliyor. Bu da doğal olarak ghosting / görüntü geçişlerinde bulanıklık olarak geri dönecektir.

Hortlatmak zorundayım çünkü burada bir yanlış anlaşılma var. Bu monitör 4ms GTG gecikmesine sahip. Şu anda piyasada satılan 1 ms MPRT monitörlerin çoğu zaten 4ms GTG ye sahip hatta bazıları daha da fazla. Yani piyasada satılan 1 ms monitörlerden çok bir farkı yok Samsung doğru kavramı kullanarak 4ms olarak adlandırmış.

Hortlatmak zorundayım çünkü burada bir yanlış anlaşılma var. Bu monitör 4ms GTG gecikmesine sahip. Şu anda piyasada satılan 1 ms MPRT monitörlerin çoğu zaten 4ms GTG ye sahip hatta bazıları daha da fazla. Yani piyasada satılan 1 ms monitörlerden çok bir farkı yok Samsung doğru kavramı kullanarak 4ms olarak adlandırmış.
Normal bir monitörde MPRT modunu actigin zaman parlaklik ve kontrast yerin dibini yaliyor zaten.

O yüzden her türlü kötüler. MPRT hiçbir şeyi ifade etmiyor.

Ne yazık ki uygun fiyata başka monitör bulamıyorum. Alabilirsem ancak bunlardan birini alacağım.

Hocam hortlatıyorum başka konu bulamadım kusura bakmayın aldinizmi monitörü.

Hocam hortlatıyorum başka konu bulamadım kusura bakmayın aldinizmi monitörü.
Çok fazla ghosting takıntınız yoksa bu monitöre yönelebilirsiniz?
acer-eg241yp

Fiyatı aldığım dönemde en uygunlarındandı.

Çok fazla ghosting takıntınız yoksa bu monitöre yönelebilirsiniz?
ACER-EG241yp

Fiyatı aldığım dönemde en uygunlarındandı.

Sağ olun ASUS VP249QGR 144 Hz modelini aldım.

Geri
Yukarı