Samsung CRG50 240Hz monitör alınır mı?

bthnkrtll

Kilopat
Başlıkta belirttiğim monitör sizce alınır mı? 4 ms fark dışında piyasada aynı fiyat bandındaki, çoğu monitörden daha iyi gibi gözüküyor. Yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
o fiyata 144 hz düşüp 2k monitör almak en iyisi. aoc modeli 31 inch bide. tabi bide destek teknolojileri var. ben olsam 2k alırdım.

Eğer 2080 Ti gibi güçlü bir ekran kartınız yoksa “bence” 240 Hz gereksiz. Onun yerine;
Samsung LC27FG73FQMXUF 27" 1ms (2xHDMI+Display) Full HD Fiyatı -Bu ürün bazen İtopya’da 1500 TL’ye kadar düşüyor.

Veya Veya üstteki arkadaşın attığı AOC de güzel monitör. Mantıklı seçim olacaktır.

Bu en iyi seçim olacaktır. Çok güzel ve beğendiğim bir monitör. Gittiğim kafede 30 adet var. RTX2070 ve RTX2080 ile kullanıyorlar. Online oyun performansı mükemmel. Renkleride gayet güzel.

27 inç ekranda 1080p pek hoş durmuyor. Oyunlardaki kırılmalar bariz belli oluyor. 24 inç ekranımda kartım yettiğince 2K'ya alıp oynuyorum. Tavsiyem 2K olan bir monitör almanız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı