Samsung E5 2015 Telefonun Donması

ulasyurdugül2

Hectopat
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonumun ses açma kapama tuşları bozuk ve az önce telefonum dondu. Benim düşüncem şarjı bittiği zaman kendini kapatır ama eğer ki telefonda işlem yapılmadığından, her şey durduğu için ve sadece ekran çalıştığı için şarjı kolay kolay bitmeyebilir o zaman ne yapmalıyım ?

Şu anda servise götüremem yurtdışındayım ve telefon bana cidden lazım. Tüm bilgilerim telefonda kayıtlı yedekleri ise Türkiye'de.
Yeniden başlatmak için kulaklığın ses açma kapa tuşlarını kullandım ama işe yaramadı. Eğer ki yapabileceğim herhangi bildiğiniz bir şeyler varsa benimle paylaşırsanız mutlu olurum.
Ayrıca bilgisayardan Whatsapp web'e girdiğimde telefonu kapalı görüyor.
Telefon marka ve modeli: Samsung E5 2015

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittiğin yerde telefoncu, servis falan varsa göster bakalım. Ben bile bu sorun hakkında ne diyeceğimi bilemedim. Ayrıca telefon onarılmaz halde ise bir şekilde verilerini kurtarmaya çalış, bunu da birkaç tane program ile yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı