Samsung EVO 980 1 TB SSD ile B450M-A II uyumlu mudur?

Bütçe
2000

Lyne43

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller, son bir parçam kaldı ve kaliteli güzel bir SSD ile bilgisayarımı toplamak istiyorum. Önerilere açığım, fakat Samsung 980 EVO diye bir SSD buldum ve PCI Express 3.0'da tam anlamıyla çalışabiliyor. Bende 3.0 bir PC topladığım için böyle bir SSD tercih ettim. Bu SSD anakartım ile uyumlu mudur? Herhangi bir sorunu var mıdır? Varsa, başka hangi SSD'leri tercih etmeliyim? Şimdiden edeceğiniz yardımlar için çok teşekkür ederim.

Öncelikle iyi sosyaller, son bir parçam kaldı ve kaliteli güzel bir SSD ile bilgisayarımı toplamak istiyorum. Önerilere açığım, fakat Samsung 980 EVO diye bir SSD buldum ve PCI Express 3.0'da tam anlamıyla çalışabiliyor. Bende 3.0 bir PC topladığım için böyle bir SSD tercih ettim. Bu SSD anakartım ile uyumlu mudur? Herhangi bir sorunu var mıdır? Varsa, başka hangi SSD'leri tercih etmeliyim? Şimdiden edeceğiniz yardımlar için çok teşekkür ederim.
Kesinlikle fury renegade al çok daha iyi bir ssd.

Öncelikle SSD uyumlu, fakat samsungun bu modeli önerilmiyor, ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz

Alternatif olarak KC3000 veya Fury Renegade bakabilirsiniz.

Öncelikle SSD uyumlu, fakat Samsung'un bu modeli önerilmiyor, ilgili konuya buradan ulaşabilirsiniz

Alternatif olarak KC3000 veya Fury Renegade bakabilirsiniz.

KC3000'nin sahteleri çok dolaşıyor piyasada, bu yuzden dolayı almaya çekiniyorum.

970 evo plus ya da 980 pro'dan şaşma. Hem ilerisi için yatırım olur hem de 3.0 olsa bile normal 3.0 SSD'lere göre erişim hızı 2 kat artıyor.

KC3000'nin sahteleri çok dolaşıyor piyasada, bu yuzden dolayı almaya çekiniyorum.
Hocam Teknobiyotik orijinalini satıyor.

970 evo plus ya da 980 pro'dan şaşma. Hem ilerisi için yatırım olur hem de 3.0 olsa bile normal 3.0 SSD'lere göre erişim hızı 2 kat artıyor.
KC3000 ve Fury Renegade daha iyi ssdler ikisinden de.

Hocam Teknobiyotik orijinalini satıyor.

KC3000 ve Fury Renegade daha iyi SSDler ikisinden de.
Kağıt üstündeki sıralama okuma yazma hızının bir önemi yok. Önemli olan o hızı tam verebiliyor mu? Veriyorsa kaç GB dosya için verebiliyor, yazma ömrü ne, IOPS değerleri, Kontrolcüsü vs. bir sürü parametresi var. Yani özelliklerinde aa 7000 yazıyor diye SSD alınmaz. Şahsen SSD konusunda Samsung'dan şaşmam. 750 evo, 860 evo, 970 evo plus, 980 pro tüm serisi var bende. İlk aldığım 750 evo bile çatır çutur çalışıyor.

Kağıt üstündeki sıralama okuma yazma hızının bir önemi yok. Önemli olan o hızı tam verebiliyor mu? Veriyorsa kaç GB dosya için verebiliyor, yazma ömrü ne, IOPS değerleri, Kontrolcüsü vs. bir sürü parametresi var. Yani özelliklerinde aa 7000 yazıyor diye SSD alınmaz. Şahsen SSD konusunda Samsung'dan şaşmam. 750 evo, 860 evo, 970 evo plus, 980 pro tüm serisi var bende. İlk aldığım 750 evo bile çatır çutur çalışıyor.
Abi ne diyorsun sen :D KC3000 ve Fury Renegade için verilen garanti süresi Samsun 980den de 970 evo plus'tan da yüksek. KC3000, 980E Göre daha yüksek katmanlı NAND Yongaları kullanıyor. DRAM kalitesi ve genel okuma yazma hızları(hem kağıt üzerinde hemde verebildiği hız olarak) çok daha iyi. SLC önbelleği çok daha büyük ve garanti edilen ömrü daha fazla KC3000 ve Fury Renegade'in. Bu şekilde daha çok sebebi var, hala 980 mi önereceksin?

Geri
Yukarı