Samsung G7 27" vs 32"

Bütçe
8000

canarda4342

Hectopat
Merhabalar,

Ben kendime monitör arıyorum daha önce MSI monitör aldım 2 adet ve problem yaşadım.
Yıllardır Samsung kullandığım için Samsung markasından şaşmamak istedim Samsung G7 modelini değerlendirmek istiyorum.
Lakin aklıma takılan bir soru var. 27 ınch ürünü mü 32 ınch ürünümü tercih etmeliyim fiyat fark etmeksizin. Gözümü korkutan tek şey 32 ınch olup 2K olması yardımcı olursanız çok sevinirim.

Samsung G7

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de sormak istediğim soru kullandığınız monitörler nelerdi ve ne gibi sıkıntılar yaşadınız? Bende de MSİ monitör var. Bende de olacaksa şimdiden iade edeyim. Bu arada G7 modeli gayet güzel. Yaklaşık 2-3 hafta deneyimledim. Dizi/film öyle çok izlemiyorsan bence 27" almanı öneririm.

Benim de sormak istediğim soru kullandığınız monitörler nelerdi ve ne gibi sıkıntılar yaşadınız? Bende de MSI monitör var. Bende de olacaksa şimdiden iade edeyim. Bu arada G7 modeli gayet güzel. Yaklaşık 2-3 hafta deneyimledim. Dizi/film öyle çok izlemiyorsan bence 27" almanı öneririm.

Merhaba renk problemi ve flickering yaşadık toplamda 8 monitör aldık arkadaşlarla beraber 5'ni iade ettik MSI G24C4 Modeli kullanıyorduk ekranda titreme sorunu falanda vardı birçok problem yaşadık yıllardır Samsung kullandığım için önce ki monitörlerimde Samsung almaya karar verdim Amazon'da ki 1000TL'lik indirim yüzünden 32 Inc'e aklım kaydı ve 32 inc aldım arkadaşlar duruma göre bilgilendirip sevemezsem iade edip 27 alacağım ama yine de açıklaması olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Merhaba renk problemi ve flickering yaşadık toplamda 8 monitör aldık arkadaşlarla beraber 5'ni iade ettik MSI G24C4 Modeli kullanıyorduk ekranda titreme sorunu falanda vardı birçok problem yaşadık yıllardır Samsung kullandığım için önce ki monitörlerimde Samsung almaya karar verdim Amazon'da ki 1000TL'lik indirim yüzünden 32 Inc'e aklım kaydı ve 32 inc aldım arkadaşlar duruma göre bilgilendirip sevemezsem iade edip 27 alacağım ama yine de açıklaması olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Muhtemelen yeni araştırmaya başlamışsınız bu monitörü. Yaklaşık 1.5 ay önce Madiamarkt'ta 27" modeli 4900₺'ye satılıyordu. O zaman param olsaydı ben de alacaktım. Arkadaşımda deneyimlediğimde çok beğenmiştim. Titreme sorunu bu monitörlerde de var diye biliyorum ama. Bir güncelleme yayınladılar ancak bazen yapabiliyormuş ya da ona öyle geliyordur bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı