Samsung G710 Galaxy Grand 2 Garanti Sorunu

Galeano

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım yaklaşık 2 hafta önce Grand 2 satın aldı ve geçen gün telefon şarja takılıyken yere düştü. Ekranın alt kısmında ilginç çizgiler vs. çıktı telefon benim olmadığı için şuan fotoğrafını atamıyorum maalesef. Ekrandaki bu durum şarj cihazını takıp bastırdığında düzeliyor fakat normalde kullanırken çok etkiliyor kullanımı. Zaten çok yeni bir telefonu bu şekilde kullanmak can sıkıcı bir şey.
Arkadaşım telefonu aldığı yere götürmüş garanti için fakat klasik "kullanıcı hatası" cevabını almış, yapmak için 300TL istiyorlar ben de biraz araştırdım net bir bilgi olmasa da Teknokask yapılarak 75TL ile sorunun çözülebileceğini belirten bir yazı okudum. Bu konuda açıklama yapabilecek biri var mı?
60 günü geçmemiş telefonlara internet üzerinden fatura koduyla vs. Teknokask yapılıyormuş, daha önce deneyimi olan biri bilgilendirme yaparsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı