Samsung Galaxy A10S telefona ROM nasıl atılır?

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
Selam, bugün kasan A10s Android 11'e Android'in düşük sürümlerine ROM yoluyla geçmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Daha önce hiç ROM atmadım.

Selam, bugün kasan A10s Android 11'e Android'in düşük sürümlerine ROM yoluyla geçmek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Daha önce hiç ROM atmadım.

İlk öncelikle Bootloader kilidinizin açık olması gerek
TWRP yükliyerek room atabilirsiniz ama t YouTube'da bir sürü kaynak vardır
Bu işlem tehlikelidlir telefonunuzun brick ya da soft brick olma durumu vardır lütfen bir profesyonel olan kişilerden yardım alınız.

İlk öncelikle Bootloader kilidinizin açık olması gerek
TWRP yükliyerek room atabilirsiniz ama t YouTube'da bir sürü kaynak vardır
Bu işlem tehlikelidlir telefonunuzun brick ya da soft brick olma durumu vardır lütfen bir profesyonel olan kişilerden yardım alınız.
Lütfen daha açık anlatabilirmisin

Uygun rom youtubeden bulabilirimiyim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben yükseltmek değil düşürmek istiyorum

Ben aslında stock olan Pie sürümünü yüklemek istiyorum.

Lütfen daha açık anlatabilir misin?

Uygun ROM YouTube'dan bulabiliri miyim?

Ben yükseltmek değil düşürmek istiyorum.

Ben aslında stock olan Pie sürümünü yüklemek istiyorum.

Sürüm düşümeniz gerek.
Bootloader kilidi telefonunuzu açmak denir root atabilirsiniz veya kullanıcıların geliştirdiği farklı Android sürümlerine geçiş yapabilirsiniz buna (Custom room) denir.
Youtubdan bulabilirsiniz ama dikkat edin sürüm düşürmek için araştırma gerek bildiğim bu kadar
Kusurumuz varsa afola.

Sürüm düşümeniz gerek.
Bootloader kilidi telefonunuzu açmak denir root atabilirsiniz veya kullanıcıların geliştirdiği farklı Android sürümlerine geçiş yapabilirsiniz buna (Custom room) denir.
Youtubdan bulabilirsiniz ama dikkat edin sürüm düşürmek için araştırma gerek bildiğim bu kadar.
Kusurumuz varsa afola.

Bootloader kilidini açtıktan sonra andoid 9.0 romunumu yükleyeceğim.

Arkadaşlar çok uğraştırici geldi ben iptal ettim herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Bootloader kilidini açtıktan sonra andoid 9.0 romunumu yükleyeceğim.

Arkadaşlar çok uğraştırici geldi ben iptal ettim herkese teşekkürler.

Aynı telefonu babam kullanıyor. Hala sorun varsa ayda bir telefonu sıfırla.(önemli şeyleri yedekle tabii.)Telefon kasmaya başlayınca da sıfırlayabilirsin babam öyle idare ediyor.

Geri
Yukarı