Samsung Galaxy A11 için Android 12 incelemesi

Quentin123

Decapat
Daha fazla  
Evet ilk olarak en önemli şeylerden biri olan takılma donma sorunları düzeldi.
One UI Core 4.1 desteği ile geldi.

RAM Plus yeni geldi galiba tam bilgim yok.

Telefon akıcı hale geldi ve YouTube'da 1080p video açamıyorken artık 4K açıyoda sizde açar mı bilmiyorum :D tam emin değilim.
Telefon o kadar ısınmıyor eskiden elim alev alıyordu (sizin telefon öyle olmayabilir yani benim odam şu an 27 derece falan telefon gayet iyi çalışıyor normalde çok sıcak çalışıyordu bana öyle geliyor olabilir :d).
PUBG daha denemedim yarım saate düzenler eklerim.
Güvenlik daha da iyileşti.
Minecraft 9 chunk 40 60 arası kaldırıyor.
8 çekirdeğin gücü falan hissediliyor.
Kamera uygulamasının teması değişti ve gayet güzel oldu.
Telefon daha hızlı açılıyor.
Bazı ses güncellendi.
Telefondaki bazı yerlerdeki UI'lar güncellendi.
RAM kullanımı azaldı.

Yani böyleydi daha sonra uzun kullanım incelemesi yapacağım.
Kaçırdıklarım olabilir kusura bakmayın.
Yanlışlarım da olabilir kusura bakmayın.

Evet ilk olarak en önemli şeylerden biri olan takılma donma sorunları düzeldi.
One UI Core 4.1 desteği ile geldi.

RAM Plus yeni geldi galiba tam bilgim yok.

Telefon akıcı hale geldi ve YouTube'da 1080p video açamıyorken artık 4K açıyoda sizde açar mı bilmiyorum :D tam emin değilim.
Telefon o kadar ısınmıyor eskiden elim alev alıyordu (sizin telefon öyle olmayabilir yani benim odam şu an 27 derece falan telefon gayet iyi çalışıyor normalde çok sıcak çalışıyordu bana öyle geliyor olabilir :d).
PUBG daha denemedim yarım saate düzenler eklerim.
Güvenlik daha da iyileşti.
Minecraft 9 chunk 40 60 arası kaldırıyor.
8 çekirdeğin gücü falan hissediliyor.
Kamera uygulamasının teması değişti ve gayet güzel oldu.
Telefon daha hızlı açılıyor.
Bazı ses güncellendi.
Telefondaki bazı yerlerdeki UI'lar güncellendi.
RAM kullanımı azaldı.

Yani böyleydi daha sonra uzun kullanım incelemesi yapacağım.
Kaçırdıklarım olabilir kusura bakmayın.
Yanlışlarım da olabilir kusura bakmayın.

40-60 chunk arası 1 FPS mi kaldırıyor? A22 var Minecraft 18 chunkta 40 FPS anca veriyor. Ayrıca o telefon Max 1080p video açabilir fakat 720p gösterir. 4K gibi bir seçenek yoktur.

40-60 chunk arası 1 FPS mi kaldırıyor? A22 var Minecraft 18 chunkta 40 FPS anca veriyor. Ayrıca o telefon Max 1080p video açabilir fakat 720p gösterir. 4K gibi bir seçenek yoktur.

Ben Android 12 inceliyorum senin dediğine bak :D ve orta seviye bir telefon Ultimate değil ve Android 11 çok kasıyordu kullanmazdın yani.

"8 çekirdeğin gücü falan hissediliyor". Hemen kurun gençler.

🤣 Onu öylesine yazdım ama tabii fark ettiriyor deneyimi falan.

Ben Android 12 inceliyorum senin dediğine bak :D ve orta seviye bir telefon Ultimate değil ve Android 11 çok kasıyordu kullanmazdın yani.

Galaxy A11 ile birlikte Android 12 geldiğindeki deneyimlerini paylaşmışsın sözde. Android 12 incelemesi değil bu. A11e Android 12 kurduktan sonra neler değişti konusu. Benim telefonum diye fanboyluğa girmeye gerek yok. Bende Samsung kullanıyorum memnunum ama gidip de "kanka ben A22 kullanıyorum çok iyi sende al" demiyorum mesela.

Galaxy A11 ile birlikte Android 12 geldiğindeki deneyimlerini paylaşmışsın sözde. Android 12 incelemesi değil bu. A11e Android 12 kurduktan sonra neler değişti konusu. Benim telefonum diye fanboyluğa girmeye gerek yok. Bende Samsung kullanıyorum memnunum ama gidip de "kanka ben A22 kullanıyorum çok iyi sende al" demiyorum mesela.

Fanboyluk falan yapmıyorum yenilik biraz da deneyim falan harmanladım. :d (yani kabul ediyorum çok iyi telefon değil)

Yeni konular

Geri
Yukarı