Samsung Galaxy A12 telefona uygun MIUI ROM önerisi

Sarı Mehmet 51

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Ben Samsung A12 cihazıma Android 11 güncellemesi yaptırdım ve aşırı kasma ve pil tüketimi meydana geldi. Acaba bu telefona uygun MIUI ROM nereden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rom işine bulaşmayın derim. Bu videoya bir bakın böyle yöntemler ile Android 10'a tekrar dönmenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. Ben Samsung A12 cihazıma Android 11 güncellemesi yaptırdım ve aşırı kasma ve pil tüketimi meydana geldi. Acaba bu telefona uygun MIUI ROM nereden indirebilirim?

O telefona kurulsa kurulsa lineage OS veya arrow OS kurulur.

MIUI kurarsanız telefon kendini bile açamaz büyük ihtimalle :D

Önermem uyumsuzluk problemleri olabilir. Telefonun güncellemesini kaldırsan yeter.
Hocam son güncelleme sonunda kalıntı kalmasın diye reset attım nasıl kaldirabilirm

Hocam lineage os kursam sıkıntı olurmu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211005-204130_System information.jpg
    Screenshot_20211005-204130_System information.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Format at güncellediysen cihazı, bir de garanti varsa ROM vs işlerine bulaşma. ADB'den gereksiz uygulamaları temizlesen yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı