Çözüldü Samsung Galaxy A13 ekran kilidini unuttum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kriegeral

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Samsung Galaxy A13 cihazımın kilit açma desenini unuttum. Neredeyse her yöntemi denedim. Ne telefon kapanıyor, ne format atabiliyorum, ne şifremi unuttum seçeneği var. Bekleme süresi de 1 saate dayandı. USB Hata Ayıklama da kapalı hatırladığım kadarıyla. Yardımlarınızı bekliyorum.

Haritada dururken sağ üstteki kilitle seçeneği mi?

Evet.

1704833081096.png

Şifreyi telefona girebiliyosaniz girin açılması gerekir.(benim Android sürümüm 14 olduğu için fark edebilir)
Şifreyi çok kez yanlış girdiğim için çıkan mesaj hala duruyor, 3 dakikası kalmış. Birazdan deneyeceğim.

Şifreyi telefona girebiliyosaniz girin açılması gerekir.(benim Android sürümüm 14 olduğu için fark edebilir)
Hocam PIN girdim şifre ekranı geldi denedim 2 saat oldu bekleme süresi. Şimdi delireceğim.

Şifreyi çok kez yanlış girdiğim için çıkan mesaj hala duruyor, 3 dakikası kalmış. Birazdan deneyeceğim.

Hocam pın girdim şifre ekranı geldi denedim 2 saat oldu bekleme süresi. Şimdi delireceğim.

Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutmayı deneyin.(onun dışında başka bir fikrim yok.)

Son düzenleme:
Maalesef bugün başka bir şey deneyemem. Başka zamana artık. İyi geceler diliyorum size.

@Angarya_messi hocam geceleyin kendi kendime elimle şifre denerken hatırladım yardımınız için sağ olun.

Çözüme kavuşabilmesine sevindim.

Geri
Yukarı