Samsung Galaxy A15 hangi versiyon alınmalı?

Bütçe
1000

Mekoslz

Decapat
Daha fazla  
Samsung A15 alacağım. Fakat 4 GB RAM ve 6 GB RAM modelleri arasında kaldım. 2 GB RAM çok fark eder mi?

Aralarında 959TL fark var.

O 2 GB RAM ciddi fark ediyor hocam. 4 GB RAM'li versiyonun boşta 758 MB gibi bir alan kalırken, 6 GB RAM'li versiyonun boşta 1.8 GB gibi bir RAM alanı kalıyor. Ayrıca bu cihaz Android 18 alacak. 4 GB RAM ile Android 18'te acı çekersiniz. (Galaxy A15 6 GB kullanıyorum ayrıca.)

7500 fakat biraz daha bekleyip 6 GB veriyonunu alabilirim.
RAM ne kadar fazla olursa işinizi o kadar kolaylaştırır. Arka planda açık olan uygulamaları kaldığı yerden devam ettirmek için önemli bir etkendir. Özellikle bir işle uğraşırken sıkıntı olabiliyor. Mümkünse 6GB olanını alın hatta bütçe yetiyorsa A24 veya Realme 9 Pro almanız daha iyi bir tercih olur.
Eğer bütçe Realme 9 Pro'ya yetmiyorsa A24, A24'e yetmiyorsa A15'in 6GB olan versiyonunu tercih etmenizi öneririm.

O 2 GB RAM ciddi fark ediyor hocam. 4 GB RAM'li versiyonun boşta 758 MB gibi bir alan kalırken, 6 GB RAM'li versiyonun boşta 1.8 GB gibi bir RAM alanı kalıyor. Ayrıca bu cihaz Android 18 alacak. 4 GB RAM ile Android 18'te acı çekersiniz. (Galaxy A15 6 GB kullanıyorum ayrıca.)

Günlük kullanım da nasıl?
Kamera, oyun, batarya performansı filan.

Yeni konular

Geri
Yukarı