Samsung Galaxy A15 hangi versiyon alınmalı?

Bütçe
1000
Günlük kullanım da nasıl?
Kamera, oyun, batarya performansı filan.

Kamera gece kötü onun dışı mükemmel. Batarya efsane 1 günü çok rahat çıkartıyor hatta %85 kısıtlama modunda kullanıyorum çok rahat çıkarttığı için. Pek oyun oynamam ama bir ara PUBG falan yüklemiştim 45 FPS Config'le 80e kadar rahat çıkıyordu. Onun dışında Stardew Valley gibi 2D oyunlarda gram sorun yok. Bence bu fiyat bandında alınabilecek en iyi cihaz.

RAM ne kadar fazla olursa işinizi o kadar kolaylaştırır. Arka planda açık olan uygulamaları kaldığı yerden devam ettirmek için önemli bir etkendir. Özellikle bir işle uğraşırken sıkıntı olabiliyor. Mümkünse 6 GB olanını alın hatta bütçe yetiyorsa A24 veya Realme 9 Pro almanız daha iyi bir tercih olur.
Eğer bütçe Realme 9 Pro'ya yetmiyorsa A24, A24'e yetmiyorsa A15'in 6 GB olan versiyonunu tercih etmenizi öneririm.

A15 ile A24 arasında ne gibi farklar var? Epey'den baktım pek bir fark göremedim.

A15 ile A24 arasında ne gibi farklar var? Epey'den baktım pek bir fark göremedim.

A24'ün ekranı 1000NIT ayrıca Always on Display var ve kamerada OIS var onun dışında hiçbir farkı yok.

A15 6 GB versiyon ile aynı fiyatta A24 mü tercih etmeliyim? Hem onunda 6 GB RAM'i var.
Arada 300tllik bir fark var hocam yanlış görmüyorsam. Yani tam olarak aynı fiyat olsa tercih edilir ama 300tllik fark için bence değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı