Samsung Galaxy A20 Cihaz Açılmıyor

furkansavci

Decapat
Cihaz kardeşimin ve alalı 7-8 ay oldu. Bugün telefonun kapandığını ve açılmadığını söyledi. Şarja takınca böyle bir ekran çıkıyor ve telefon açılmıyor. Boot menüye girmeyi denedim başarısız, şarjdan çıkartıp 30 dk sonra tekrar şarja takıp açmayı denedim sonuç yine başarısız.
Yardımcı olursanız sevinirim.
32F2536A-81E5-405D-8D38-F30E94711856.jpeg

Cihaz kardeşimin ve alalı 7-8 ay oldu. Bugün telefonun kapandığını ve açılmadığını söyledi. Şarja takınca böyle bir ekran çıkıyor ve telefon açılmıyor. Boot menüye girmeyi denedim başarısız, şarjdan çıkartıp 30 dk sonra tekrar şarja takıp açmayı denedim sonuç yine başarısız.
Yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 594997
Bozulmuş. Aynı şey bazı telefonlarda olduğunda altta "The System has been destroyed" yazıyor hatta. 7-8 aylık bir telefonun garantisi vardır daha garantiye yollayın.

Bozulmuş. Aynı şey bazı telefonlarda olduğunda altta "The System has been destroyed" yazıyor hatta. 7-8 aylık bir telefonun garantisi vardır daha garantiye yollayın.

İhtimaller dahilinde konuşmak her zaman daha iyidir. Bozulmuş değil, bozulmuş olabilir. Sorun çözüldü.
Çözüm : Cihazı şarjdan çıkartıp 1 saat bekledim. Ardından şarja taktım ve yarım saat sonra kendiliğinden şarj yüzdesi dolmaya başladı. Telefon açıldı. Konu kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı