Samsung Galaxy A23 vs M23

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
M23 120 Hz A23 90 Hz ama M23 4 GB RAM A23 6 GB RAM M23 almak istiyorum ama 4 GB RAM Android işletim sistemi için az gibi geldi. 120 Hz ekranda 120 Hz gibi dolaşabileceğimi sanmıyorum. Sizce M23 alayım mı yoksa 6 GB RAM'li A23'ten yürüyeyim mi? İşlemcide M23 daha iyi kararsız kaldım.

Ben M23 kullanıyorum şu an işlemci gayet hızlı ve ekran da 120Hz yağ gibi akıyor.
Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Hem 5G hem de 4K için M23 öneririm.

Son düzenleme:
M23 daha iyi değil mi net olarak? İşlemci farkı çok var. Evet RAM az, ona bir şey diyemem. Ayrıca kamera iyi olsun oyun performansı önemli değil dersen A23.

Samsung da A serisi daha kamera ve günlük kullanım odaklı, M serisi oyun odaklı. Tercih sana kalıyor.

Ben M23 kullanıyorum şu an işlemci gayet hızlı ve ekran da 120Hz yağ gibi akıyor.

120 Hz keyfi icin M23 alacagim bir de istersek 90 falan yapabiliyor muyuz şarj az gitsin diye onemli degil ama.

120 Hz keyfi icin M23 alacagim bir de istersek 90 falan yapabiliyor muyuz şarj az gitsin diye onemli degil ama.
Benim telefonda (M52) 120 ve 60 yapabiliyorsun. Genelde iki seçenek oluyor, 120, 90, 60 hepsi ayrı ayrı olmuyor. Hatta bazılarında otomatik oluyor, uygulamaya göre kendi 120 veya 60 seçiyor. O telefonda nasıl olduğundan emin değilim. Videolardan bulabilirsen bak, veya Samsung ile iletişime geçip sorabilirsin.

Adaptif modunda 120Hz ama ekrana birkaç saniye dokunmazsan 60Hz'ye düşüyor, tıkladığın anda 120Hz'ye çıkıyor ama sana bunu hissettirmiyor. Bir de sadece 60Hz modu var 90Hz yok.

Şu an hala memnun musun herkes uzun kullanımda çok kötülemiş ramin düşük olması kasma donma gibi olayların yaşanmasından dolayı.

Ben bu telefonu daha çok sosyal medyada dolaşmak müzik video fln icin almak istiyorum max oynayacağım oyunlar da fifa pes cod gibi olur onlarda da max 1 saat durduktan sonra çıkarım onerirmisin hala bunu önermezsen de başka bildiğin varsa söylersen memnun olurum
M23 120 Hz A23 90 Hz ama M23 4 GB RAM A23 6 GB RAM M23 almak istiyorum ama 4 GB RAM Android işletim sistemi için az gibi geldi. 120 Hz ekranda 120 Hz gibi dolaşabileceğimi sanmıyorum. Sizce M23 alayım mı yoksa 6 GB RAM'li A23'ten yürüyeyim mi? İşlemcide M23 daha iyi kararsız kaldım.

Şu anda memnun musun herkes uzun kullanımda çok kötülemiş ramin düşük olması kasma donma gibi olayların yaşanmasından dolayı

Ben bu telefonu daha çok sosyal medyada dolaşmak icin müzik video fln icin almak istiyorum max oynayacağım oyunlar da fifa pes cod gibi olur onlarda da max 1 saat saat durduktan sonra çıkarım sence bu tel benim için uygunmu başka tavsiyen de varsa memnun olurum

Aldığımdan bu yana donma kasma yaşamadım. 4 GB RAM olmasına rağmen (4 GB RAM'li Redmi'den daha iyi ) RAM kullanımı iyi.
Söylediğin oyunları bu telefonda oynamadım ama Wild Rift'te 60 FPS akıyordu fakat bir tık ısınıyor gibi. Ekranı 120Hz'de kullanıyorum şarjı 60Hz'ye oranla daha kısa sürede bitsede yine de uzun vakitler götürüyor. Sosyal medyada da aynı şekilde donma kasma olmadan 120Hz de kaydırabilirsin, Instagram'da 60FPS video izlerken kasıyor ama videodan çık gir yapınca düzeliyor,
YouTube'da da 4K60FPS videolar donmadan güzelce izleniyor.

Geri
Yukarı