Samsung Galaxy A24 vs M34

Bütçe
9499

enre

Kilopat
Daha fazla  
Vergisiz telefon alacağım ve araştırdığıma göre bu ikisi arasında kaldım. hangisi daha iyidir acaba? Öne çıkan özellikleri neler?
2. olarak A34'ün fiyatı 9500'ün altına düşer mi, ona göre birkaç hafta bekleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
A34'ü bende bekledim fakat düşmedi.

M34 aldım, A24'den kesin şekilde daha iyi.

M34 çok daha iyi bir telefon. Hem de her anlamda. Fiyat sıkıntısı olmadıkça A ve M serisinin 1 ve 2 no ile başlayan telefonları çok alınmamalı.

A34'ü bende bekledim fakat düşmedi.

M34 aldım, A24'den kesin şekilde daha iyi.
hocam m34ün de fiyatı artmış ne önerirsin?

M34 çok daha iyi bir telefon. Hem de her anlamda. Fiyat sıkıntısı olmadıkça A ve M serisinin 1 ve 2 no ile başlayan telefonları çok alınmamalı.
hocam m34ün de fiyatı artmış ne önerirsin?

O segmentte A34 ve M34'ün üstünde güzel telefon yok hocam. Bence biraz bekleyin ve Akakçe de vs fiyatları takip edin. İkisinden biri illaki 9500 altı yine görecektir.
hocam şimdi fark ettim de m34 galiba samsungun sitesinde öğrenci indirimiyle 9499a düşüyormuş oradaki indirimle birlikte vergi indiriminden yararlanabiliyor muyum?

Hocam şimdi fark ettim de M34 galiba Samsung'un sitesinde öğrenci indirimiyle 9499a düşüyormuş oradaki indirimle birlikte vergi indiriminden yararlanabiliyor muyum?

Eğer fatura sizin adınıza ve 9500 TL'nin altında olursa yararlanabilirsiniz. Pek tabii SIM kartta sizin adınıza olacak ve 26 yaşın altında olacaksınız.

samsungun sitesinde öğrenci indirimiyle 9499a düşüyormuş oradaki indirimle birlikte vergi indiriminden yararlanabiliyor muyum?
Zaten öyle satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı