Samsung Galaxy A3 2016 sıfırlama

Koçara

Kilopat
Daha fazla  
2016 model Samsung Galaxy A3 telefon kullanıyorum. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve eski telefonumu satmak istiyorum. Fakat telefon hafızasına yüklü kişisel bilgilerimi nasıl silerim bilmiyorum. Telefonculara güvenmiyorum. Cihazın ayarlar kısmında fabrika ayarlarına sıfırla diye bir seçenek var. Bu seçeneği kullanırsam telefon ilk aldığım gibi sıfırlanmış olur mu yoksa bunun başka bir yolu var mı? Şahsi bilgilerimin başkalarının eline geçmesini istemiyorum. Bu yüzden kararsız kaldım. Profesyonel bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu kapatın. Ses Açma + Güç Tuşu + Home Tuşu kombinasyonunu uygulayın. Aynı anda basın ve recovery ekranı gelene kadar basılı tutun.
Recovery seçeneklerinden "wipe data/factory reset" ve "wipe cache partition" seçeneklerini uygulayın sırasıyla.
Menüde yönlendirmeyi ses tuşları ile yapacaksınız, seçim için de güç tuşunu kullanacaksınız.

Tüm bunları yapmakta zorlanırsanız ayarlardan, fabrika ayarlarına geri dönüş seçeneğinden de sıfırlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı