Samsung Galaxy A30 root atma

Peki twrp dahili hafızayı görmezse ne yapacağım?

Hocam bunu yapmak için bana hangi dosyalar lazım?
Attığım linkte gerekli adımları anlatıyor İngilizce. Onu takip ederseniz sorun çıkmaz muhtemelen. Sayfayı açtığınızda “Samsung (System-as-root)” kısmını yapmanız gerekiyor.

Attığım linkte gerekli adımları anlatıyor İngilizce. Onu takip ederseniz sorun çıkmaz muhtemelen. Sayfayı açtığınızda “Samsung (System-as-root)” kısmını yapmanız gerekiyor.
Burdan pek bir şey anlamadım.site doğru çevirilmemiş belki ondandır

@alpethz hocam burda söylenenleri yaparsam olur mu?

Son düzenleme:
Burdan pek bir şey anlamadım.site doğru çevirilmemiş belki ondandır

@alpethz hocam burda söylenenleri yaparsam olur mu?
Kesin talimatlar bunlar. Yapabilirseniz bununla yapabilirsiniz yani başkası riskli. Bizzat yazar tarafından oluşturulmuş talimatlar.

Kesin talimatlar bunlar. Yapabilirseniz bununla yapabilirsiniz yani başkası riskli. Bizzat yazar tarafından oluşturulmuş talimatlar.
Benim telefonumda şuan fotodaki 2. Yazılım var ben şimdi en üsttekini mi indireyim yoksa 2. Olanı mı? Rehberde en son sürümü indirin yazıyordu o yüzden sordum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230314-203427_Chrome.jpg
    Screenshot_20230314-203427_Chrome.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 30
Atın öyleyse. Magisk'le root atınca brick olma riski var mı?

Önce... Bootloader kilidi diye bir şey var açarsan Knox sayacın artar, artması kötü bir şey
Garanti GG,
Güvenli klasör GG,
Samsung Pass GG,
Samsung health GG,
Bunlara yine tamam diyorsanız Magisk denen bir şey var direkt ROM'un AP dosyasını Magisk üzerinden patch'leyip Odin ile de flashlıyorsunuz hocam, ondan sonra rootlanıyor cihaz.

Geri
Yukarı