Samsung Galaxy A30s vs Xiaomi Redmi Note 8

Wicker10

Hectopat
Daha fazla  
Soru başlıkta belirtildiği gibi gayet açık ve net. Yardımcı olursanız sevinirim. Daha iyi dediğiniz telefonu söylerken lütfen sebeplerini de belirtin.

Benim önerim bütçenizi biraz artırabilirseniz Xiaomi Mi Note 8 Pro olur ve 2 telefondan genel olarak daha iyi ve fiyat farkına değer.

Daha ucuz olması, daha iyi kamerasının olması, daha iyi ekran çözünürlüğünün olması, daha iyi video çözünürlüğünün olması gibi sebeplerden Redmi Note 8 daha iyi bence. A30s'in A30'dan kamerası iyi, ekran çözünürlüğü ve SAR değeri oldukça kötü.

Benim önerim bütçenizi biraz artırabilirseniz Xiaomi Mi Note 8 Pro olur ve 2 telefondan genel olarak daha iyi ve fiyat farkına değer.

Malesef ki bütçe buna yetiyor. Zaten telefonu annem için alacağız. Yani sadece kamera ve sosyal medya belki kardeşim bir iki oyun indirip oynayabilir. Bu bağlamda Xiaomi Redmi Note 8'in anneme fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.
Daha ucuz olması, daha iyi kamerasının olması, daha iyi ekran çözünürlüğünün olması, daha iyi video çözünürlüğünün olması gibi sebeplerden Redmi Note 8 daha iyi bence. A30s'in A30'dan kamerası iyi, ekran çözünürlüğü ve SAR değeri oldukça kötü.
Biraz araştırma yaptım ve Redmi Note 8'in yonga setinin (Snapdragon 665), Galaxy A30s'in yonga setinden (Exynos 7904) daha iyi olduğu kanısına vardım. Zaten Redmi Note 8'e daha sıcak bakıyordum sanırım onu tercih edeceğiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı