Samsung Galaxy A32 mi M23 5G mi?

nurig

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Başlıktan da anlayacağınız üzere iki seçenek arasında kaldım. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hangisinden daha fazla performans alırım?​
Hangisiyle daha uzun süre idare edebilirim?​
Her iki ürününde artı ve eksi yönlerini belirtebilir misiniz?​
A32 piyasaya çıkalı 1 yıl olmuş, M23 ise 6 ay. Ama A32'nin fiyatı daha yüksek. A32'nin donanımı daha mı iyi?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Sevgiler.

Merhaba,
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Başlıktan da anlayacağınız üzere iki seçenek arasında kaldım. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hangisinden daha fazla performans alırım?​
Hangisiyle daha uzun süre idare edebilirim?​
Her iki ürününde artı ve eksi yönlerini belirtebilir misiniz?​
A32 piyasaya çıkalı 1 yıl olmuş, M23 ise 6 ay. Ama A32'nin fiyatı daha yüksek. A32'nin donanımı daha mı iyi?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Sevgiler.
M23 Artıları;
•120Hz Ekran
•İşlemci
A23 Artıları;
•Kamera Performansı
•OİS

İki cihaz arasından bence M23. Redmi Note 10S'de çok iyi bir alternatif.

M23 Artıları;
•120Hz Ekran
•İşlemci
A23 Artıları;
•Kamera Performansı
•OİS

İki cihaz arasından bence M23. Redmi Note 10S'de çok iyi bir alternatif.
Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ama ben A32'ye bakıyorum(32 yerine 23 yazmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak kontrol ettim ama her iki telefonda da ois yok. A23 diye farklı bir model var sanırım siz o zannettiniz.). Size zahmet A32'yi de değerlendirebilir misiniz? Kusura bakmayın zahmet veriyorum. 🙏

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ama ben A32'ye bakıyorum(32 yerine 23 yazmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak kontrol ettim ama her iki telefonda da OIS yok. A23 diye farklı bir model var sanırım siz o zannettiniz.). Size zahmet A32'yi de değerlendirebilir misiniz? Kusura bakmayın zahmet veriyorum. 🙏

A23'te OIS var fakat yine de M23 5G daha iyi.

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ama ben A32'ye bakıyorum(32 yerine 23 yazmış olma ihtimalini göz önünde bulundurarak kontrol ettim ama her iki telefonda da ois yok. A23 diye farklı bir model var sanırım siz o zannettiniz.). Size zahmet A32'yi de değerlendirebilir misiniz? Kusura bakmayın zahmet veriyorum. 🙏
A32'de Super Amoled var sadece. Redmi Note 10S-A23 inceleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı