Samsung Galaxy A33, A53 ve A73 Tanıtıldı: Fiyat ve Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy A73 5G özellikleri

Samsung’un uygun fiyatta başarılı özellikler sunan ve kamera özellikleriyle gençlerin dikkatini çeken Galaxy A serisi, Galaxy A33, A53 ve A73 ile genişletildi. Samsung, birkaç yıl önce A serisini yeni bir şemaya soktu. A serisi ilk çıktığında yalnızca uygun fiyatlı bir telefon mantığı yürütülürken, şimdi neredeyse amiral gemisi özellikler sunabilen modeller görmeye başladık. Bu özelliklerden biri […]

Devamı: Samsung Galaxy A33, A53 ve A73 Tanıtıldı: Fiyat ve Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Evet. Güçlendirilmiş plastik gibi bir şey galiba.
Glasstic deniyordu sanırım. Sert camımsı plastik.

Kardeşimde A32 var, kasanın plastik olması baya ucuz hissiyat veriyor bence. Bir de arka kapak bombeli gibi basınca içine gidiyor (tüm A32'lerde öyleydi sanırım, incelemelerde hep buna değiniyorlardı).

Glasstic ise daha premium bir hissiyatı olabilir, diğer türlü cidden dandik bir hissiyat veriyor elde tutunca.

Kardeşimde A32 var, kasanın plastik olması bayağı ucuz hissiyat veriyor bence. Bir de arka kapak bombeli gibi basınca içine gidiyor (tüm A32'lerde öyleydi sanırım, incelemelerde hep buna değiniyorlardı).

Glasstic ise daha Premium bir hissiyatı olabilir, diğer türlü cidden dandik bir hissiyat veriyor elde tutunca.

Arkaya koruyucu kap takınca pek bir önemi olmuyor ama telefon almışken hissiyatını da ele alma önemli.

Arkaya koruyucu kap takınca pek bir önemi olmuyor ama telefon almışken hissiyatını da ele alma önemli.
Haklısınız. Bir de A32 baya kalın bir telefon, kapla birlikte daha da kalın oluyor. Ben kendi telefonumu da dışarıda kapla kullanıyorum ama eve gelince çıkarıyorum, güzelliğini görebilmek için :D

Haklısınız. Bir de A32 baya kalın bir telefon, kapla birlikte daha da kalın oluyor. Ben kendi telefonumu da dışarıda kapla kullanıyorum ama eve gelince çıkarıyorum, güzelliğini görebilmek için :D
Parmak izi tutmasa yapmak isteyeceğim şeyler arasında ama A51 çok parmak izi tutuyor.

Kardeşimde A32 var, kasanın plastik olması baya ucuz hissiyat veriyor bence. Bir de arka kapak bombeli gibi basınca içine gidiyor (tüm A32'lerde öyleydi sanırım, incelemelerde hep buna değiniyorlardı).

Glasstic ise daha premium bir hissiyatı olabilir, diğer türlü cidden dandik bir hissiyat veriyor elde tutunca.

O telefonu yeni aldım iPhone SE2020 çöp olunca pek düşünmedim ama hoş telefon. Şu anda basıyorum girmiyor içeri. Yeni A serisinin kamera kısmında bombe hoş olmamış ama bunun gibi düz olanlar daha kibar duruyor.

Bir de tabii ki kılıfsız kullanıyorum 2 haftada hiç çizik olmadı. Kılıf, koruyucu vb. güzelliğini götürüyor telefonun.

Özellikler pek umrumda değil de arka kapak gerçekten hoş olmuş. A32 kullanıyorum, arka kapak oldukça dandik duruyor. Bir gün kılıf takmadım hemen çizilmişte sağ olsun.

Geri
Yukarı