Samsung Galaxy A34 256 GB alınır mı?

Bütçe
12000

erenunal57

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, annem için telefon bakıyorum ve forumda vs. araştırdığıma göre A34 gayet iyi bir telefonmuş. Güncel fiyatı 12000 TL. Önemli olan özelliği kapasitesi ve kamerası, annem bayağı vakit geçiriyor telefonla ve internetten satışlar yapıyor. Dediğim gibi kamerası önemli önerilerinizi bekliyorum. S20 FE'yi de araştırdım ancak biraz daha pahalıya geliyor ve o fiyata çıkamayız.

Bu fiyata en iyi cihaz A34 hocam. Kamera, işlemci her konuda kendi bandındaki rakiplerinden üstün.

Kamerası ürünlerin fotoğraflarını çekmek için gayet yeter dilerseniz almadan önce ikinci el iPhone 12, 13 mini tarzı telefonların ilanlarınada bakmanızı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar, annem için telefon bakıyorum ve forumda vs. araştırdığıma göre A34 gayet iyi bir telefonmuş. Güncel fiyatı 12000 TL. Önemli olan özelliği kapasitesi ve kamerası, annem bayağı vakit geçiriyor telefonla ve internetten satışlar yapıyor. Dediğim gibi kamerası önemli önerilerinizi bekliyorum. S20 FE'yi de araştırdım ancak biraz daha pahalıya geliyor ve o fiyata çıkamayız.
Fiyatı 10.690₺. Bütçesinde pek rakibi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı