Samsung Galaxy A34 için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

• Konuyu başlatan mcf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 149

mcf

Hectopat
Ekran koruyucu için:
Kırılmaz cam mı yoksa jelatin mi alsam emin değilim. Sanırım telefonun kendisinde Gorilla Glass 5 varmış. Ancak her yeni telefona geçtiğimde telefonu daha fazla düşürüyorum. Parmağımı üzerinde çok zorlanmadan kaydırabileceğim, kalite ve fiyat olarak orta noktada olan bir şey önerebilir misiniz?

Kılıf için:
Telefonun yeni olmasından mıdır nedir, elde kayıyor biraz. Ben bunu düşürürüm. Sert olmayan bir kılıf önerir misiniz? Telefonu aşırı kalınlaştırmasın yeterli.

Kılıf olarak sert bir kılıf istememişsiniz normalde tank kılıf önerecektim ancak yumuşak kılıf olarak silikon kılıflara yöneltebilirsiniz ancak sakın şeffaf almayın sararıyor hemen istediğiniz renkte alın.

Ekran koruyucu olarak jelatin çizilmeye karşı korur. Ekran koruyucu cam kalin olduğu için daha derin çiziklerden ve düşmelere karşı darbeyi bayağı absorbe eder. Bana kalırsa ekran koruyucu camı alın derim.

Kılıf olarak sert bir kılıf istememişsiniz normalde tank kılıf önerecektim ancak yumuşak kılıf olarak silikon kılıflara yöneltebilirsiniz ancak sakın şeffaf almayın sararıyor hemen istediğiniz renkte alın.

Ekran koruyucu olarak jelatin çizilmeye karşı korur. Ekran koruyucu cam kalin olduğu için daha derin çiziklerden ve düşmelere karşı darbeyi bayağı absorbe eder. Bana kalırsa ekran koruyucu camı alın derim.
Tank kılıf dediğiniz nasıl bir şey, bir link atmanız mümkün müdür?

Tank kılıf dediğiniz nasıl bir şey, bir link atmanız mümkün müdür?

Sert ancak aşırı koruyucu bir kılıf

Geri
Yukarı