Samsung Galaxy A34 için şarj aleti önerisi

DutchvanderLinde

Hectopat
Daha fazla  
@wenomechainsama hocam telefonu aldım ancak adaptör kısmında kararsız kaldım. Elimde Xiaomi Mi 8 Lite adaptörü var ancak adaptör USB girişli. Galaxy A34 için tip C giriş lazım. USB tip C dönüştürücü alıp ucuz yoldan halledilebilir mi yoksa bu adaptörü alayım mı sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@wenomechainsama hocam telefonu aldım ancak adaptör kısmında kararsız kaldım. Elimde Xiaomi Mi 8 Lite adaptörü var ancak adaptör USB girişli. Galaxy A34 için tip C giriş lazım. USB tip C dönüştürücü alıp ucuz yoldan halledilebilir mi yoksa bu adaptörü alayım mı sizce?

Hocam uzun ömür için indirim falan kovalayıp orijinali almanız hem şarj hızı için hem de ömür için daha iyi olacaktır.

@wenomechainsama hocam telefonu aldım ancak adaptör kısmında kararsız kaldım. Elimde Xiaomi Mi 8 Lite adaptörü var ancak adaptör USB girişli. Galaxy A34 için tip C giriş lazım. USB tip C dönüştürücü alıp ucuz yoldan halledilebilir mi yoksa bu adaptörü alayım mı sizce ?
Ben attığınız linkten almıştım yazın en ucuz Amazondaydı bence orijinal şarj aleti alın kafanız yanmaz hem.

Hocam uzun ömür için indirim falan kovalayıp orijinali almanız hem şarj hızı için hem de ömür için daha iyi olacaktır.

Ben attığınız linkten almıştım yazın en ucuz Amazondaydı bence orijinal şarj aleti alın kafanız yanmaz hem.

Sağ olun hocam teşekkürler. Telefon geldi ama uygun şarj aleti hiç yok elimde. Pazartesiye kadar adaptörü bekleyeceğim artık 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı