Samsung Galaxy A50 Alınır mı?

3 senedir J7 prime kullanıyorum. Telefon aldığım ilk günki performansında çalışıyor. Nerden duydunuz bilmiyorum ama öyle bir olay yok.

Belli olmaz ancak yüksek ihtimalle uzun süre kullanacağım. En az 3.

Ben de A50 adayıyım. Eğer alabilirsem, ben tek tek açıklayıp yorumlayacağım size her şeyi. Belli ki epey araştırma yapıyorsunuz, almışken de iyisini istiyorsunuz. Anlıyorum sizi. Konularınızdan belli =)

Ben de A50 adayıyım. Eğer alabilirsem, ben tek tek açıklayıp yorumlayacağım size her şeyi. Belli ki epey araştırma yapıyorsunuz, almışken de iyisini istiyorsunuz. Anlıyorum sizi. Konularınızdan belli =)
Aynen öyle. Ancak vaz geçtim sanırım, amoled yanığı yüzünden.

Amoled yanığı her telefon için geçerli. Bir markanın amiral gemisini al amoled yanığı çıkabilir. A50 de hiç amoled yanığı oldu diyeni duymadım. Bu şekilde karar verirseniz hiçbir telefonu alamazsınız 🙂.

Her cihazda olabilir o. iPhone'larda hiç yaşanmıyor mu sanıyoruz? IPS panellerde de zaman içinde sararma olur. Güncel teknolojiyle üretilen AMOLED paneller pek sorun çıkaracağa benzemiyor. Reddit'te A50 konusunda bunu söyleyen dahi olmamış sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı