Samsung Galaxy A50 Alınır Mı?

fankitonki

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Samsung A50 fiyatı açıklandı. 2850 TL ve yanında powerbank hediye ediyorlar. Bu fiyat aralığında sizce bu telefon alınır mı? Daha sonra fiyat düşer mi?

3-5 ay sabrederim dersen 2000-1900₺ kadar yolu var... Tabii kurlarda ani bir hareketlenme olmazsa. Samsung piyasası ne yazık ki böyle. Telefonu 4.000₺ alıyorsun en fazla 6 ay sonra 2800₺ olmuş. :) Google'dan grafiklere bakabilirsiniz. Telefona gelince pek bir bilgim yok nasıldır iyi midir ama yerinde olsam daha ucuz bir şeyler bakarım. Orta segment telefonların hemen hemen hepsi birbirine benziyor özellikle de fotoğraf kaliteleri bakımından. Yoksa 3 saniye erken tepki süresi için bu kadar paraya gerek yok. Hayırlı olsun.

Kardeş normalde Samsung'un telefonlarını fahiş fiyat politikasından dolayı hiç sevmem ama bu telefon alınabilir özelliklerde. Yine de fiyatı şu an için yüksek. Almayı düşünüyorsan birkaç hafta bekle bence fiyatı 100-200 TL düşebilir.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bu ayın sonuna doğru alacağım büyük bir ihtimalle. Fiyatın düşmesini ben de bekliyorum. Hem o arada tanıtım videoları da çekilmiş olur. İlk izlenim olarak telefonu beğendim. Fiyatları 100-200TL geri çekerlerse daha fazla tercih edilebilir bir telefon olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı