Samsung Galaxy A50 fiyatı düşer mi?

Xiaomi Türkiye grubunda araştırabilirsiniz. Türkiye'deki çoğu Mi9 SE kullanıcısı telefonu garantisiz alıyor :D Belirtmek isterim ben telefonu aldığımda ses sorunu vardı, hemen satan adam ile iletişime geçtim ve "hemen kargola çözüp tekrar yollayalım" dedi. İki gün içerisinde hemen yapıp tekrar elime ulaştırdı (kargo paraları kendisinden çıktı).
İyi bari adam insaflıymış 1-2 yıl sonra dark side'a geçmez umarım :D.
Dolar tekrar yükseldi 😀
Türkiye burası 6'ya bile çıkar. :D

Ben zaten öyle telefonları önermiyorum yazan arkadaşa söyledim.
Bende zaten alırken tereddütte kalmıştım ama kapıda ödeme ile alınca, ürünü inceleyip öyle satın aldım. Satan kişi 91 bin kişilik grupta çoğu kişiye çeşitli cihazlar satıyor ve ömür boyu imei garantisi veriyor. Daha 8 gün oldu cihazı kullanalı herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak...
Facebook vb. platformlardan alışveriş yapmam mümkün değil. N11 vb. sitelerde bile alırken iki kez düşünüyorum..
Bende öyle her gruptan alışveriş yapmıyorum hatta ilk defa tanımadığım birinden bir ürün aldığımı söyleyebilirim fakat satıcı güvenilir. İsterseniz grubu kendiniz inceleyip öyle karar verin.

Vatan Bilgisayar üzerinde A50 2.799 TL ve Redmi Note 7 2.299TL belki mağaza şarttır o yüzden Vatan Bilgisayar üzerinden örnek verdim. Aradaki fiyat farkı Redmi Note 7'yi daha cazip kılıyor. Bende mağazada Huawei Mate 20 Lite - Xiaomi Redmi Note 7 - Samsung A50 arasında kalmıştım. Huawei o zamanlar ban yemişti anlaşma falan da yoktu. Kafadan direk eledim, Samsung ile Xiaomi arasındaki farklar çok az sırf kamerası ultra geniş alıyor diye arada ki fiyat farkını verecek değildim ya da AMOLED ekran diye de çünkü bunlar ufak tefek farklar. Tercihen Xiaomi alabilirsin ama inan insanın içinde sürekli kuşku oluyor. 'Yabancı marka acaba bir şey olsa elimde patlar mı?', 'Ne yaparım?' gibisinden içine şüphe düşer para önemli değil kısmam o kadar diyorsan tabi kide A50 ama arada ki fiyat farkı çok diyorsan düşünmeden Redmi Note 7 diyorum. Bunu da Redmi Note 7'den yazıyorum.

Yeni telefonlar yeni ÖTV'den etkilenecek diye biliyorum. O yüzden telefonunuzu şimdiden almanızı öneririm. Telefon seçiminde bulunmadan önce her iki cihazı inceleyip son kararı kendinizin vermesi daha iyi olur.

Bütçenize uygun Meizu Note 9 bakabilirsiniz.
Evet hocam telefonu inceledim bayağı iyiymiş. Tavsiyen için teşekkür ederim, bir aksilik çıkmazsa Note 9'u alacağım. :)
Yeni telefonlar yeni ÖTV'den etkilenecek diye biliyorum. O yüzden telefonunuzu şimdiden almanızı öneririm. Telefon seçiminde bulunmadan önce her iki cihazı inceleyip son kararı kendinizin vermesi daha iyi olur.
Yeni telefonları almayacaktım zaten hocam. Yeni telefonlar önceki modellerin fiyatını etkiler mi onu merak etmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı