Samsung Galaxy A30 vs Samsung Galaxy A50 vs Xiaomi Redmi Note 7

Note 7 almanızı tavsiye ederim, Xiaomi hakkındaki şüphelerinizi yersiz ve haksız buluyorum. Hani, bir sebebi yok şüphe için. :) Elimde Mi A2 modeli var, kıştan beri kullanıyorum çok çok memnunum. Ayrıca Note 7 yerine, Mi 8 Lite modelini de seçebilirsiniz.

Note 7 almanızı tavsiye ederim, Xiaomi hakkındaki şüphelerinizi yersiz ve haksız buluyorum. Hani, bir sebebi yok şüphe için. :) Elimde Mi A2 modeli var, kıştan beri kullanıyorum çok çok memnunum. Ayrıca Note 7 yerine, Mi 8 Lite modelini de seçebilirsiniz.
Haklısın biraz da şundan sanırım. Klasik Türk mantığı bendeki Samsung olsun mantığı heralde. Note 7 bence de iyi gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kamerası ve özellikle mavi renk seçeneği çok çekici geliyor Note 7'nin. Samsung A50 donanımda daha iyi ama oyun dahi oynamayacağım için 500 lira farkı hakedeceğini sanmıyorum A50'nin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı