Samsung Galaxy A50 için ROM önerisi

Hocam Note 9 Pro kullanıyorum. MIUI öyle pekte iyi değil göründüğü gibi şuan Evolution X romundayım ve kesinlikle tavsiye ederim. CrDroid, Lineage EvoX veya RiceDroid. Sizin cihaz için rom bakayım isterseniz aosp tabanlı ve official.
Olur hocam XDA dan bakıyordum da pek guzel arayüzlü rom bulamadım

Bazı romlar öyle yapabiliyor Samsung telefonlarımdada öyle oluyordu S6 Edge+ ve Note 5 dahil.
Ama videodaki adamda oluyordu . Anlamadım gitti

Olur hocam XDA dan bakıyordum da pek guzel arayüzlü rom bulamadım

Ama videodaki adamda oluyordu . Anlamadım gitti
Official AOSP arıyorum sizin için eğer dersenizki unofficial de olur ozaman EvoX öneririm.

GSI buldum ve sanırım içinde Update özelliğide var :). Hemde A13 deneyin isterseniz linkten tutorialı izleyin hem de ROM'u indirin.

Son düzenleme:
Hocam peki IMEI yedeği niye aliyoruz ? Bide unofficial ve official romun farkı neler ? Bu konularda biraz cahilim . Kusura bakmayın
Nolur ne olmaz bazen gidebilir (Bende hiç gitmedi) Official romun kendi ekibinin yaptığı unofficial farklı kişilerin romu cihaza uyarladığı desem daha doğru. GSI ise apayrı birşey official ile unofficial arasında birşey.

Nolur ne olmaz bazen gidebilir (Bende hiç gitmedi) Official romun kendi ekibinin yaptığı unofficial farklı kişilerin romu cihaza uyarladığı desem daha doğru. GSI ise apayrı birşey official ile unofficial arasında birşey.
Tamam hocam çok teşekkür ederim .Bi şey olursa veya romu atarsam söylerim

@Acerdll Hocam Merhaba . Bu Rom A50 nin A505x sürümü için yazıyo (adamın kanalında)
Ama adamın sitesine girdiğimde A505FN markası geçmekte . Buna bi baka bilirmisiniz?Site bu.

Son düzenleme:

@Acerdll Hocam Merhaba . Bu Rom A50 nin A505x sürümü için yazıyo (adamın kanalında)
Ama adamın sitesine girdiğimde A505FN markası geçmekte . Buna bi baka bilirmisiniz?Site bu.
Hocam size attığım EvoX yine miui diyorsunuz...

Yeni konular

Geri
Yukarı