Samsung Galaxy A50 vs Huawei Mate 20 Lite

• Konuyu başlatan FEDUX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 1B

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Hangisini almalıyım? A50'de çok fazla dokunmatik sorunu yaşayan olduğu için Huawei'ye yöneldim ama size de sorayım dedim. Lütfen Xiaomi önermeyin.

A50 kullanıyorum, herhangi bir sorunum yok. Parmak izi okuyucusunu da düzelttiler. A50'de 6 GB RAM var, Mate 20 Lite'da 4 GB. Kamera A50'de 25 MP, Mate 20 Lite'da 20 MP. A50'de Super AMOLED ekran var. Karşılaştırmalara bakabilirsin, yalnız alacaksan A70'e veya P30 Lite'a da bakmanı öneririm.

Peki bu batarya konusuna ne dersiniz? Samsungun genelde bataryaları 4000 den 200e düşüyor.

Önermeyin demişsiniz ama bence Trendyoldaki Redmi Note 8 bu iki cihazdan da iyi.

Belki daha fazla kişiye ulaşıp daha fazla bilgi toplamaya çalışıyordur. Bende öyle yapmıştım almadan önce.
Arkadaş kafaya A50 almayı koymuş farklı telefon önersende kabul etmiyor. Açtığı konuların hepsi A50 vs ile başlıyor. Bir teknoloji marketine gidip telefonu direkt yerinde incelemesi daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı