Samsung Galaxy A52 alınır mı?

A52s i önermem
60Hz bile çok akıcı 120Hz kullanmaya bile ihtiyaç duymazsın ama 2 türlü de 5 saat kullanım süresi zar zor verebiliyor.
Ama kamerası çok iyi, parmak izi,yüz tanıma çok hızlı,
Stereo hoparlör gerçekten çok güzel.
Ama malzeme kalitesi çöplerden yapılmış gibi:)
Ben bayramdan önce 7K ya almıştım o zaman için F/P kralıydı.
Şimdi ise alıp almamak sana kalmış.

Ne dersen de arkadaşımın 1.5 senelik A52 sinin yavaşladığı gerçeğini değiştirmez hocam. @irsuya

A52'nin içinde güçsüz bir çip var, orta segment için oldukça güçsüz bir çip yavaşlaması normal ben bunun aksini iddia etmiyorum, şöyle bir gerçek daha var ki A52 orta segmentteki Xiaomi'lerden ve Realme'lerden daha uzun ömürlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Realme çip olarak Samsung'dan daha üstün. Ekran yenileme hızı da bariz ortada 30 Hz fark var.
Biri 65W hızlı şarja sahipken diğeri ise sadece 25W.
AnTuTu Puanı (v9)
534.100 Puan Realme
342.500 Puan A52
AnTuTu puanları bariz ortada.
Depolama desen 2 katı.
Bütün bunları göz önünde bulundurarak hala daha Realme'lerden daha uzun ömürlü diyorsan kusura bakma ama sen bir Samsung fan boyusun.

Hocam Realme çip olarak Samsung'dan daha üstün. Ekran yenileme hızı da bariz ortada 30 Hz fark var.
Biri 65W hızlı şarja sahipken diğeri ise sadece 25W.
AnTuTu Puanı (v9)
534.100 Puan Realme
342.500 Puan A52
AnTuTu puanları bariz ortada.
Depolama desen 2 katı.
Bütün bunları göz önünde bulundurarak hala daha Realme'lerden daha uzun ömürlü diyorsan kusura bakma ama sen bir Samsung fan boyusun.

Dediğin kağıt üzerindeki verilere göre, eğer öyle olsaydı senin telefonun iPhone 11'den bile daha iyi olurdu ama öyle değil. Öncelikle 30 Hz az olması ve 25W olması onu başlı başına daha uzun ömürlü kılar, işlemcisi daha güçlü olsa da daha güçsüz olsa da One UI farkı bariz, Samsung daha uzun ömürlü olur, bu Realme kısa ömürlü demek değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı