Samsung Galaxy A52 alınır mı?

Evet bende A52s almanı öneriyorum, orta segmentte A73'ten sonra en iyi kameraya sahip, işlemciside fena değil, eğer oyun oynayacaksanız grafik işlemcisini kısıtlayan servisleri kapatmanız lazım, bu işlem 1 dakikanızı almaz. Şimdiden hayırlı olsun uzun seneler kullanırsınız.

A52S, benimde dikkatimi çeken bir telefon ama okuduğum yorumlarda genelde şarjının günü zor çıkardığı yazıyor. En az 5000mAh olması gerekirdi. A52S ayarında, şarj süresi biraz daha uzun, yaklaşık fiyatlarda başka ürün var mı?

Realme GT Master Edition öneririm kendim kullanıyorum kamerasına kadar her şeyi güzel. A52 için ise söyleyebileceğim arkadaşım 1.5 yıldır kullanıyor ve elime aldığımda aşırı bir yavaşlık hissettim telefon açılış süresi de epey uzun.

Realme GT Master Edition öneririm kendim kullanıyorum kamerasına kadar her şeyi güzel. A52 için ise söyleyebileceğim arkadaşım 1.5 yıldır kullanıyor ve elime aldığımda aşırı bir yavaşlık hissettim telefon açılış süresi de epey uzun.

Ben o cihazın 90Hz'a rağmen kastığını gözümle gördüm. A52 kesinlikle alınacak bir cihaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı