Samsung Galaxy A52 mi A53 mü?

• Konuyu başlatan BABER
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

BABER

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba,
Samsung ekosisteme sahip kullanıcıyım, A50 bir cihazım var. Yeni bir cihaza geçmek istiyorum. A52 ile A53 arasında yaklaşık 1200₺'lik bir fark var. A52 ile A53 arasında bu fiyat farkına değecek bir fark var mıdır? A52 mi tercih etmeliyim yoksa A53 mü? Kamera ve işlem gücü çok dert değil.

Merhaba,
Samsung ekosisteme sahip kullanıcıyım, A50 bir cihazım var. Yeni bir cihaza geçmek istiyorum. A52 ile A53 arasında yaklaşık 1200₺'lik bir fark var. A52 ile A53 arasında bu fiyat farkına değecek bir fark var mıdır? A52 mi tercih etmeliyim yoksa A53 mü? Kamera ve işlem gücü çok dert değil.

S20 FE Snapdragon daha iyi olur.

A52 alınası bir model değil, M52 veya A52s tercih ediliyor A52 yerine.

A53 fiyatına, A52s ve S20 FE mevcut neredeyse. A52s, bütçe varsa da S20 FE Snapdragon alınmalı.
Merhaba hocam A52s için A53'e yakın fiyatta satan güvenilir(bana göre) bir satıcı göremedim. S20FE de yaklaşık 800 lira A53'e göre daha yüksek fiyata sahip bütçe yetmez. A53 mantıklı mı bu durumda yoksa başka tavsiyeniz var mı?

@BABER Pasaj'dan kuşkusuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

A52 ile A53 arasında A53. Lakin A52s, A53'ten daha iyi bir model.

@BABER Pasaj'dan kuşkusuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

A52 ile A53 arasında A53. Lakin A52s, A53'ten daha iyi bir model.
Doğrudan Turkcell Satış A.Ş satıyor olsa ben de kafaya takmazdım ancak satıcı bir Turkcell mağazası olduğu için tercih edemiyorum. Daha öncesinde pasajdan mağaza satıcılı bir ürün aldığımda çıkan sorunlar neticesinde bu kadar yüksek bir tutarı riske atmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı