Samsung Galaxy A52s alınır mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
5000
A52s modelinde kasa esneme sorunu yok. A52 modelinde vardı ilk partilerde. Her modelde kasa sorunu çıkacak diye bir şey de yok.
Hocam M52 aldım, kendi telefonumu (A52) da anneme vereceğim. Sizce iyi bir karar mı?
Çok kararsız kaldım bende üçü arasında (Samsung A52s-m52 5g-Poco x3gt)
Tasarım özellik renk için X3 Gt aldım 5.750 ₺
.Eki Görüntüle 1290285
Hocam maalesef ben Xiaomi'nin yazılımından o kadar çok şikayet gördüm ve duydum ki, o yüzden almadım.

Ben olsam daha iyi kamera, jak girisi, stereo hoparlor, 3+1 guncelleme desteginden (M52'de de olabilir, yanlis bilgi vermeyeyim) sirf daha iyi SoC, batarya ve ekran icin gecmezdim.
Daha iyi kamera ve jak girişi anneme daha çok uygun. Jak girişini kullanmayacağım ve kamerası berbat değilse bana yeterli olur. Ona telefon alacağımıza bana aldık ve kendiminkini de ona verdim. Batarya performansı ve 120 Hz ekran için buna geçtim. Güncelleme desteği bunda da vardır yüksek ihtimalle.

Kamera, stereo hoparlör olarak A52 daha iyi. Ona göre karar ver. Donanım istiyorsan M52 de kalabilirsin.
Kamera farkı sadece OIS sanırım, değil mi? Belki hatırlıyorsunuzdur konusunu açmıştım, benim A52'de pil sorunu var. Günde 4 saate yakın ekran süresi alıyordum. O yüzden de değiştirdim denebilir. S20 FE pahalı, Xiaomi yazılımı çöp ve iPhone SE de küçük olduğu için bir tek bu seçenek kaldı.

Sensör farkı da var.
A52 modelini keşke garantiye gönderseydin.
Anladım hocam, annem sonuçta en kötü memnun olmazsam tekrar değiştirir garantiye yollarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı