Samsung Galaxy A53 5G alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
12000

aquiet

Centipat
Daha fazla  
Selam. Başlıkta belirttiğim gibi Samsung Galaxy A53 alınır mı? Yarın almayı düşünüyorum. A54 neden değil derseniz ise A53 arka tasarımını daha çok sevdim A54'e göre. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ikisinden ziyade A73 öneririm. İşlemci olarak ikisinden de iyi. Arka tasarım olarak A53 beğendiyseniz A73'ü de beğenebilirsiniz.

A73 önermemin sebebi işlemci farkı. İki telefon da Exynos işlemci ile gelirken A73 Snapdragon işlemci ile geliyor.

Ben ikisinden ziyade A73 öneririm. İşlemci olarak ikisinden de iyi. Arka tasarım olarak A53 beğendiyseniz A73'ü de beğenebilirsiniz.

A73 önermemin sebebi işlemci farkı. İki telefon da Exynos işlemci ile gelirken A73 Snapdragon işlemci ile geliyor.
Ne gibi eksileri olur peki Exynos olmasının?

Yani bir tık daha iyi işlemci ve 1 yıl daha fazla güncellemeye karşın kapak daha çok hoşunuza gittiyse alabilirsiniz, tercih meselesi.

Yani bir tık daha iyi işlemci ve 1 yıl daha fazla güncellemeye karşın kapak daha çok hoşunuza gittiyse alabilirsiniz, tercih meselesi.
Evet haklısınız fakat bütçemin üstünde maalesef ve en maksimum bütçe sınırım bu.

S20 FE daha iyi olur.

Evet haklısınız fakat bütçemin üstünde maalesef ve en maksimum bütçe sınırım bu.
Bütçenizi aşıyorsa S20FE en mantıklısı olur. Arkadaşlar da atmış zaten. Exynos işlemciler gereksiz ısınabiliyor. Detay olarak işlemci düzeniyle ilgili problemleri vardı. En azından bu serinin işlemcileri için. Birçok problem vardı fakat şu an hatırlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı