Samsung Galaxy A7 (2015) olan 6.0.1 güncelleme

Gönderdikten sonra beklemek istemiyorum

Samsung kies ten yapamaz miyim technopat'ın note 3 güncellemesinde kies'ten yapmışlardı çünkü

Ama vatan'da ses açma homes tuşu ve güç tuşuna bastiklarini görmüştüm yani hard reset format mı yaptılar ?

Bu rootlu demek sanırım o yüzden güncelleme alamıyorum telefona

Screenshot_2016-08-26-14-33-50-1.png

Samsung kies'e girip telefonu bağladıktan sonra yazılım güncellemesi çıkıyor oradan mı yapsam ?

Gönderdikten sonra beklemek istemiyorum

Samsung kies ten yapamaz miyim technopat'ın note 3 güncellemesinde kies'ten yapmışlardı çünkü

Ama vatan'da ses açma homes tuşu ve güç tuşuna bastiklarini görmüştüm yani hard reset format mı yaptılar ?

Bu rootlu demek sanırım o yüzden güncelleme alamıyorum telefona

Eki Görüntüle 183227

Samsung kies'e girip telefonu bağladıktan sonra yazılım güncellemesi çıkıyor oradan mı yapsam ?

Olursa yapabilirsibiz.

Oluyor karşıma güncelleme ekranı cikiyor ama güvenemiyorum ztn çok fazla ısınınca kapanıp açılıyor güncelleme esnasında ısınıyor telefon biraz korkuyorum ama kies'ten yapıcam büyük ihtimalle bir kişide de görmüştüm onda da böyle hata veriyordu ama kies'ten güncelledikten sonra düzeliyordu yapıcam ama büyük ihtimalle (lollipop'tan sıkıldım :D)

Oluyor karşıma güncelleme ekranı cikiyor ama güvenemiyorum ztn çok fazla ısınınca kapanıp açılıyor güncelleme esnasında ısınıyor telefon biraz korkuyorum ama kies'ten yapıcam büyük ihtimalle bir kişide de görmüştüm onda da böyle hata veriyordu ama kies'ten güncelledikten sonra düzeliyordu yapıcam ama büyük ihtimalle (lollipop'tan sıkıldım :D)

Merak etmeyin o ısınma bende'de oldu :p.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı