Samsung Galaxy A7 2018 mi, Huawei Mate 10 Lite mı yoksa Huawei P20 Lite mı?

__.ali.__

Hectopat
Daha fazla  
Maximum 2.400 TL'ye kadar bütçem var. Telefonumu değiştireceğim ve son zamanlarda Huawei marka çok tercih ediliyor. Bende P20 Lite beğeniyorum. Media Markt'a incelemek için gittiğimde (Huawei P20 Lite) danisman güzel telefon dedi ama beni Samsung Galaxy A7 2018' e yönlendirdi.

Gerçekten tasarım olsun, hız olsun özellikle kamera konusunda süperdi. Üç kameralı farklı modlarda ve 24 mp kameraya sahip. Huawei P20 Lite ve Samsung Galaxy A7 2018 arasında kaldım. Sonradan internette Mate 10 Lite'yı gördüm o da güzel. Huawei almakta kararliyim sanırım ama P20 Lite mi yoksa Mate 10 Lite mi alsam bilemedim. Aranızda kullanan, bilen yada inceleyen var mı? Bir de ben ses kalitesine önem veren kullanıcıyım. Yüksek ses ve bas yoğunluğu önemli👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kaba tabir ile söylüyorum, 3 telefonda fiyatını haketmeyen enkaz yığını. Tek kurtarır yanları tasarımları. Zaten firmaların istediği bu, doğan görünümlü şahin üretmek.

Ben sana volvo öneriyorum; nokia 8.
Düzeltme: Honor Play'de düşünülebilir.

Asus zenfone 5 veya 1/2 ay erteleyebilirseniz zenfone 6 neden asus zenfone serisi derseniz;
+ O fiyat aralığında en iyi kamera
+ Sd 636 işlemci veya yeni gelecek olanda 660 yeterli işlemciler.
+ Amoled olmasada ips için kaliteli ekran
+ Ses çipi güçlü
Daha bir çok faktör var belki daha iyi işlemcili cihaz bulursunuz ama böyle dolu özellikli cihaz bu aralıkta yok.
Düzeltme: İlla güzel bir işlemci ve güçlü cihaz isteniyorsa pocophone f1 o aralıkta en güçlüsü.

Asus zenfone 5 veya 1/2 ay erteleyebilirseniz zenfone 6 neden asus zenfone serisi derseniz;
+ O fiyat aralığında en iyi kamera
+ Sd 636 işlemci veya yeni gelecek olanda 660 yeterli işlemciler.
+ Amoled olmasada ips için kaliteli ekran
+ Ses çipi güçlü
Daha bir çok faktör var belki daha iyi işlemcili cihaz bulursunuz ama böyle dolu özellikli cihaz bu aralıkta yok.
Düzeltme: İlla güzel bir işlemci ve güçlü cihaz isteniyorsa pocophone f1 o aralıkta en güçlüsü.
Aslında Asus hiç düşünmemiştim A7 de aklım kaldı (kamerası, ekran kalitesi v.b) ama yorumlarda 2.400 tllik telefonun ara ara kasma yaptığını okuyunca vazgeçtim. P20 Lite da o fiyata göre işlemcinin düşük olduğunu okudum. Asus' a bakarım ama Huawei telefonları beğeniyorum nedense😂

Aslında Asus hiç düşünmemiştim A7 de aklım kaldı (kamerası, ekran kalitesi v.b) ama yorumlarda 2.400 tllik telefonun ara ara kasma yaptığını okuyunca vazgeçtim. P20 Lite da o fiyata göre işlemcinin düşük olduğunu okudum. Asus' a bakarım ama Huawei telefonları beğeniyorum nedense😂

Poco f1 nasıl. ;) Ayrıca pocophone f1 istemezseniz mi8 lite yada asus zenfone5 alın. Ben şahsen zenfone5 cihazı çok severim ama mi8 lite'da artıları var; daha iyi ön kamera ve daha iyi işlemci gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı