Samsung Galaxy A70 nasıldır?

hajluk

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi telefonu almayı düşünüyorum bu telefonla ilgili görüşlerinizi bekliyorum. Lütfen bu model yerine başka telefon önermezseniz sevinirim. Herkese şimdiden teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönül rahatlığıyla alabilirsin. PUBG oynuyorsan' HDR ayar'da kasmadan akıcı oynatıyor. Kamerası'da iyi, telefonun genel performansı'da iyi.
Başlıkta da belirttiğim gibi telefonu almayı düşünüyorum bu telefonla ilgili görüşlerinizi bekliyorum. Lütfen bu model yerine başka telefon önermezseniz sevinirim. Herkese şimdiden teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

O paraya kesinlikle g7, v30+ alınır yada redmi k20 beklenir ama sanırım k20 avrupa'ya mi 9t ismiyle gelecek donanım özelliklerini inceleyin samsung'un a serisinde zaten verdiğin paraya karşılık bir donanım alamazsın.

Telefonu Çarşamba günü aldım. Telefon gerçekten harika ötesi. Kamerası efsane bir şey. Eksisi yok, artısı çok. Ha varsa bile her telefonda olan bu bataryanın ilk alındığı zaman değil 2-3 hafta sonra tam performansını göstermesi. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. PUBG'yi Full HD, HDR ayarlarında rahatlıkla oynatıyor.

Hayırlı olsun, güle güle kullan dostum. Emin ol doğru kararı vermişsin.[emoji4][emoji847]
Telefonu Çarşamba günü aldım. Telefon gerçekten harika ötesi. Kamerası efsane bir şey. Eksisi yok, artısı çok. Ha varsa bile her telefonda olan bu bataryanın ilk alındığı zaman değil 2-3 hafta sonra tam performansını göstermesi. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. PUBG'yi Full HD, HDR ayarlarında rahatlıkla oynatıyor.

Son düzenleme:
Yanlış bilgilendirme yapmayın, A50 ve A70 modellerinde EIS veya OIS bulunmamaktadır.
Telefon hakkında orta seviye detaylı bir inceleme yayınladım, sorularınızı sorabilirsiniz. Samsung Galaxy A70 Incelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
A50 kullanıyorum EIS yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Screenshot_2019-06-16-10-56-24-1.png
her zaman açık olduğu için haberiniz yok.
@StronkComrade, @claus, @apesh1t yanlış bilgilendirmeyi geri alacak mısınız? @Asım Demir
@Akif @MF @Egemen
@Recep Baltaş
A50 kullanıyorum EIS yok.
Yanlış bilgilendirme yapmayın, A50 ve A70 modellerinde EIS veya OIS bulunmamaktadır.
Telefon hakkında orta seviye detaylı bir inceleme yayınladım, sorularınızı sorabilirsiniz. Samsung Galaxy A70 Incelemesi
Yanlış Bilgilendirme

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-06-16-10-56-24-1.png
    Screenshot_2019-06-16-10-56-24-1.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı